• Home
  • Obrona w sądzie
  • Sprzeciw od nakazu zapłaty i długa walka o oddalenie wątpliwego roszczenia zakończona sukcesem

Sprzeciw od nakazu zapłaty i długa walka o oddalenie wątpliwego roszczenia zakończona sukcesem

Przedsiębiorstwo Recyklingu Odpadów i Przetwarzania Sp. z o.o. to nasz były przeciwnik procesowy. Tym razem walczyliśmy o sporą kwotę, która zdaniem naszym i naszej Klientki była naliczona całkowicie bezpodstawnie. Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty okazał się skuteczny i zaważył na wyroku. A był on satysfakcjonujący! Wygraliśmy kolejną sprawę!

Wierzyciel: Przedsiębiorstwo Recyklingu Odpadów i Przetwarzania Sp. z o.o.
Wysokość długu: 23203,63 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty, który mógł zrujnować czyjeś życie

Nasz Klientka była windykowana na ogromną kwotę. Nikt w zasadzie nie potrafił powiedzieć skąd się wzięła. Słyszała w zasadzie non stop, że jak się z nią nie zgadza to będzie miała okazję bronić się w sądzie. Mijały więc dni, tygodnie, miesiące, aż któregoś dnia pani Edyta otrzymała nakaz zapłaty z sądu. Co zrobiła? To co sugerował rzekomy wierzyciel – wniosła sprzeciw od nakazu zapłaty i skierowała sprawę do specjalistów.

Darmowa porada

Na całe szczęście pani Edyta postanowiła odszukać w Internecie firmę, która specjalizuje się w podobnych sprawach. Dzięki swojej determinacji, kobieta odnalazła naszą kancelarię. Jak sama mówi, w wyszukiwarce zaczęła wpisywać co popadnie: „kto pomoże z długami”, „co zrobić z nakazem zapłaty” itd. Udało się! Przeglądarka internetowa doprowadziła panią Edytę do naszego Portalu Dłużnika. Wtedy nawiązaliśmy kontakt.

Warto prosić o pomoc

Prowadzimy sprawy związane z oddłużaniem. Pragniemy pomagać tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Posiadamy dwa zespoły: negocjacji i procesowy oraz całe zaplecze sparcia. Lada dzień wprowadzimy profesjonalne Biuro Obsługi Klienta. Naszym niezmiennym celem jest interwencja w sprawy niesłusznie naliczanych długów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej konsultacji. Podczas niej opowiemy o naszym planie oddłużeniowym i ewentualnej współpracy. Jeśli oferowana przez nas pomoc zainteresuje Państwa wtedy podpisujemy umowę i przyjmujemy pełnomocnictwo.

Jeśli masz dług, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni pod kilkoma numerami telefonów, a nasza kanclerza działa od 9:00-17:00. Jak widać na załączonym przykładzie jesteśmy skuteczni.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: