• Home
  • Chwilówki
  • Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie Express Profit i kolejne powództwo oddalone w całości

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie Express Profit i kolejne powództwo oddalone w całości

Express Profit pozwało naszą Klientkę. Okazało się, że dodatkowe opłaty są bezzasadne. Na szczęście sprawa trafiła do sądu, a tam do obrony przystąpił pełnomocnik pani Bożeny. Sąd podzielił nasze racje i oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Express Profit
Wysokość długu: 2816,60 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Darmowa konsultacja, która często ratuje życie

Pani Bożena nawiązała z nami kontakt i umówiła się na darmową konsultację. Była o krok od przystąpienia do zaproponowanej przez Express Profit ugody. Wydawało jej się, że ich propozycja ratalnych spłat jest bardzo korzystna. Już miała podpisać z nimi umowę, gdy postanowiła jeszcze poradzić się specjalistów.

 „Nic mnie to nie kosztowało poza godziną mojego prywatnego czasu. A w tym przypadku to była tylko godzina, która jednak bardzo dużo wniosła do mojego życia. Będę każdemu polecać Państwa Kancelarię, bo naprawdę jest warto” – mówiła nasza Klientka.

Ostrzeżenie przed parabankami

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób jest zmuszonych do zaciągania pożyczek. Dlatego apelujemy, aby uważnie czytać umowę, a w przypadku wątpliwości korzystać z pomocy prawnej. Jesteśmy przekonani, że gdyby ludzie uważnie czytali co podpisują byłoby zdecydowanie mniej dłużników w naszym kraju, a wielu nieszczęść udałoby się uniknąć.

Kancelaria Oddłużeniowa

Prowadzimy sprawy z całego kraju. Aby podjąć z nami współpracę nie trzeba umawiać się z nami na spotkanie. Wystarczy pocztą listową lub elektroniczną przesłać nam wszystkie potrzebne dokumenty. Jeśli jednak są osoby, które czują potrzebę, by porozmawiać z nami osobiście, zapraszamy do siedziby naszej kancelarii.

Za kilka dni nasze biuro znów się powiększy o blisko 100 m2. Jak zwykle staramy się by nasi współpracownicy mieli komfort pracy. Przekłada się to na wyniki. Dział negocjacji i procesowy stale się powiększają. Mamy też „dział sekretarski”, gdzie 4 Panie każdego dnia odbierają i nadają korespondencję oraz prowadzą nasze biuro. Do tego asystenci radców i adwokatów bez których współpraca z Klientami byłaby niemożliwa. Powoli budujemy dział obsługi Klienta, który już niebawem przejmie wpływ nowych spraw i kontakt z Klientami…

Skorzystaj z konsultacji i przekonaj się sam, co można postąpić w Twojej sprawie. To nic nie kosztuje.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: