• Home
  • Chwilówki
  • GCM Global Collection, czyli dawne Global Collection Management i kolejna wygrana w sądzie

GCM Global Collection, czyli dawne Global Collection Management i kolejna wygrana w sądzie

Wierzyciel pierwotny sprzedał dług do GCM Global Collection, a ten domagał się od pana Marcina prawie 5 000 zł. Nasza Kancelaria przystąpiła do obrony i udowodniła kolejny raz, że przed długami warto się bronić także w sądzie. Sąd powództwo oddalił w całości!

Wierzyciel: GCM Global Collection Sp. z o.o.
Wysokość długu: 4691,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

GCM Global Collection przejęło dług

Pan Marcin nie przypominał sobie, by kiedykolwiek brał pożyczkę w firmie GCM Global Collection. Owszem, miał kiedyś pożyczkę na większą kwotę, ale dawno temu została spłacona w całości. Później było kilka innych pomniejszych chwilówek, ale też zostały spłacone. Nasz Klient bardzo się zdziwił, gdy otrzymał wezwanie do zapłaty, a następnie zostałe pozwany przez GCM Global Collection. Kompletnie nie wiedział co to za podmiot.

Sprzeciw od nakazu zapłaty 

Aby dowiedzieć się, co dokładnie się wydarzyło, dokonaliśmy analizy wszystkich dokumentów. We wniesionym przez nas sprzeciwie od nakazu zapłaty podnieśliśmy m.in.: brak legitymacji czynnej procesowej powoda, brak istnienia długu, brak udowodnienia wysokości roszczenia itd. Powód nie miał szans. Sąd wydał wyrok – powództwo oddalone!

Kancelaria na długi

Za cel postawiliśmy sobie oddłużyć tych, którzy zostali niesłusznie pozwani. To, że ktoś myśli, że ma długi, nie musi jeszcze oznaczać, że je faktycznie ma. Bardzo dużo firm stosuje celowe zabiegi na zwiększenie zadłużenia. Robią to nie dlatego, że dbają o swojego klienta, a po to, by jeszcze więcej pieniędzy od niego wyciągnąć. Często też, jak w tym przypadku okazuje się, że żadnego długu nie ma. Że podmiot wtórny nie miał żadnych podstaw by wytoczyć powództwo naszemu Klientowi.

Nasza kancelaria chce z tym walczyć!

Sprawdź co możemy zrobić w Twojej sprawie!

Napisz lub zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: