GCM Global Collection, czyli dawne Global Collection Management i kolejna wygrana w sądzie

Wierzyciel pierwotny sprzedał dług do GCM Global Collection, a ten domagał się od pana Marcina prawie 5 000 zł. Nasza Kancelaria przystąpiła do obrony i udowodniła kolejny raz, że przed długami warto się bronić także w sądzie. Sąd powództwo oddalił w całości!

Wierzyciel: GCM Global Collection Sp. z o.o.
Wysokość długu: 4691,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

GCM Global Collection przejęło dług

Pan Marcin nie przypominał sobie, by kiedykolwiek brał pożyczkę w firmie GCM Global Collection. Owszem, miał kiedyś pożyczkę na większą kwotę, ale dawno temu została spłacona w całości. Później było kilka innych pomniejszych chwilówek, ale też zostały spłacone. Nasz Klient bardzo się zdziwił, gdy otrzymał wezwanie do zapłaty, a następnie zostałe pozwany przez GCM Global Collection. Kompletnie nie wiedział co to za podmiot.

Sprzeciw od nakazu zapłaty 

Aby dowiedzieć się, co dokładnie się wydarzyło, dokonaliśmy analizy wszystkich dokumentów. We wniesionym przez nas sprzeciwie od nakazu zapłaty podnieśliśmy m.in.: brak legitymacji czynnej procesowej powoda, brak istnienia długu, brak udowodnienia wysokości roszczenia itd. Powód nie miał szans. Sąd wydał wyrok – powództwo oddalone!

Kancelaria na długi

Za cel postawiliśmy sobie oddłużyć tych, którzy zostali niesłusznie pozwani. To, że ktoś myśli, że ma długi, nie musi jeszcze oznaczać, że je faktycznie ma. Bardzo dużo firm stosuje celowe zabiegi na zwiększenie zadłużenia. Robią to nie dlatego, że dbają o swojego klienta, a po to, by jeszcze więcej pieniędzy od niego wyciągnąć. Często też, jak w tym przypadku okazuje się, że żadnego długu nie ma. Że podmiot wtórny nie miał żadnych podstaw by wytoczyć powództwo naszemu Klientowi.

Nasza kancelaria chce z tym walczyć!

Sprawdź co możemy zrobić w Twojej sprawie!

Napisz lub zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy