Wygrana sprawa z powództwa Eques Debitum NSFIZ

Eques Debitum NSFIZ pozwał pana Daniela na kwotę wynoszącą prawie 17 tysięcy złotych. Mężczyzna powierzył nam swoją sprawę i to była świetna decyzja. Całość zadłużenia zniknęła!

Wierzyciel: Eques Debitum NSFIZ
Wysokość długu: 16.834,49 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dług na blisko 17 tysięcy złotych w Eques Debitum

Pan Daniel, gdy trafił do naszej kancelarii, nie miał zbyt optymistycznego nastawienia. Dług, o który walczył fundusz Eques Debitum pokrywał sumę jego kilku wypłat. Uważając, że właściwie nie ma już nic do stracenia, postanowił wysłuchać co do powiedzenia mają ludzie specjaliści w oddłużaniu. Umówił więc spotkanie w naszej Kancelarii.

Kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Mimo dezaprobaty, pan Daniel szybko się przekonał, że istnieje dla niego rozwiązanie. Przyznał, że przyszedł, bo chciał zobaczyć jakimi frazesami zostanie zasypany. Okazało się jednak, że bardzo się mylił.

Na początku wyjaśniliśmy na czym polega współpraca z nami. Później dokładnie przeanalizowaliśmy pozew i załączniki. Ustaliliśmy też inne zobowiązania i plan działania. Nasza współpraca zaczęła się od jednej sprawy z Eques Debitum, ale oczywiście będzie miała dalszy ciąg przy okazji innych zobowiązań. Jest tego naprawdę dużo więc nasi czytelnicy mogą być pewni, że już niedługo będzie informować o kolejnych wygranych sprawach!!

Obrona w sądzie to nasza specjalność

Zebraliśmy wszystkie dokumenty. Krok po kroku, na spokojnie je przeanalizowaliśmy i poprosiliśmy o udzielenie nam pełnomocnictwa. Gdy je otrzymaliśmy, poprosiliśmy pana Daniela, aby pod żadnym pozorem nie wpłacał żadnych pieniędzy. Jedyne, co należało teraz do jego obowiązków, to cierpliwie odczekanie na decyzję sądu. Nasz zespół procesowy znów wykazał się swoim profesjonalizmem.

Sąd nie miał wyjścia. Powództwo zostało oddalone w całości!

Mimo, że pan Daniel był uprzedzony do działań prawników, teraz przekonał się, że działamy skutecznie. Jego list jest najlepszym na to dowodem:

„Szanowni Państwo, pragnę podziękować za wszystko, czego Państwo dokonali w mojej sprawie. Nie przypuszczałem, co pewnie udało się poznać po mojej minie, że istnieje chociaż cień szansy na to, by mi pomóc. Myliłem się i za to bardzo przepraszam. Widzę, że Państwa firma jest zupełnie inna, Wy naprawdę dbacie o dobro ludzi. Jeszcze raz dziękuję z całego serca”.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: