• Home
  • Chwilówki
  • Takto NSFIZ – kolejne powództwo oddalone w całości

Takto NSFIZ – kolejne powództwo oddalone w całości

Dziś kolejna sprawa z Takto NSFIZ. Gdyby nasz Klient nie skontaktował się z naszą kancelarią, sprawa mogłaby zakończyć się komornikiem. Na całe szczęście poprosił o pomoc i zapadł wyrok oddalający w całości. Kancelaria znów skutecznie pomogła naszemu Klientowi.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 3467,92 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Spłacona pożyczka

Każda osoba, która trafiła do naszej kancelarii zaciągała kiedyś kredyt czy pożyczkę. Od tego wszystko się zaczyna.

Gdy pan Rafał poprosił nas o pomoc, podczas rozmowy od razu opowiedział nam o swojej sprawie. Z tego co usłyszeliśmy, to jego zadłużenie już dawno zostało spłacone. Mimo tego mężczyzna nie mógł spać spokojnie… Został pozwany przez wierzyciela wtórnego.

Nakaz zapłaty z sądu

Pan Rafał przywykł do tego, że listonosza czasami mija na klatce schodowej. Tylko mija, ponieważ od wielu lat nie otrzymywał żadnego listu poleconego, czy przesyłki. Jednak był dzień, który wszystko zmienił. Nasz Klient absolutnie nie spodziewał się, że któregoś dnia sąd doręczy mu nakaz zapłaty. I tutaj pojawiły się emocje nad którymi nie umiał zapanować: od przypływu gniewu, po bezsilność.

Dopiero po kilku dniach mężczyzna postanowił poszukać rozwiązania.

Powództwo oddalone

 „Nasza kancelaria każdego dnia się zmienia. Zwiększamy ilość profesjonalistów w zespołach, w związku z tym nasze biuro się rozrasta. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym rzetelni pracownicy rzetelnie pomogą. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą sprawę!” – mówi nasz specjalista pan Łukasz Białkowski.

Nasza kancelaria dodatkowo oferuje każdemu darmową konsultację. Pan Rafał skorzystał z niej i dzięki temu, przekonał się, że dostarczony nakaz zapłaty nie oznacza jeszcze przegranej sprawy.

Gdy otrzymaliśmy od niego wszystkie informacje dotyczące zaciągniętej przez niego pożyczki, mogliśmy przystąpić do działania. Pan Łukasz wyznaczył pełnomocnika, który po udzieleniu przez naszego Klienta pełnomocnictwa, rozpoczął reprezentowanie jego osoby. We wniesionym przez sprzeciwie od nakazu zapłaty wykazaliśmy szczegółowo stanowisko pozwanego. Później wdaliśmy się w spór. Zakończenie tej historii mogło być tylko jedno. Dług, który był spłacony nie powinien być ponownie wyciągany na światło dziennie. Oznacza to, że Takto rozpoczęło niesłuszną windykację o kwotę, której nie było.

Decyzja Sądu była jedna – oddalił powództwo w całości.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: