Wygrana sprawa z RRM Limited

RRM Limited przejęło zadłużenie. Według wyliczeń, nasza Klientka powinnam oddać ok. 5 000 zł. Udowodniliśmy, że naliczony dług nie powinien istnieć. Gdy uzyskaliśmy pełnomocnictwo od Klientki, sprawa zakończyła się zwycięstwem. Oczywiście naszym!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 4948,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przejęcie długu

Kolejny raz mieliśmy do czynienia z zakupionym długiem. Wierzytelność przejęła firma RRM Limited.

Po przejęciu długu RRM Limited rozpoczęło działania windykacyjne. Kilka razy do naszej Klientki zadzwonił pan, który przedstawił jej „rewelacyjną” ofertę. Zaproponował, że wyjątkowo w jej przypadku może rozłożyć jej spłatę na raty, ale pod jednym warunkiem – musi najpierw wpłacić połowę długu a resztę rozłożą na raty. Te pieniądze dla nich będą dowodem na to, że kobieta jest uczciwa i deklaruje się do spłaty długu.

Na szczęście kobieta dokonała wpłaty postanowiła odwiedzić naszą kancelarię.

Doradzamy i pomagamy w oddłużaniu

Na całe szczęście zanim nasza Klientka wpłaciła pieniądze w samą porę opowiedzieliśmy o schemacie działania firm pożyczkowych. Podczas naszego spotkania dowiedzieliśmy się również o innych zobowiązaniach naszej Klientki. Na szczęście nie musieliśmy długo przekonywać do tego, by walczyć o anulowanie długu - o oddalenie powództwa w całości. W samą porę przystąpiliśmy do obrony i wygraliśmy.

Apelujemy! Zanim podpiszesz jakieś dokumenty lub wyrazisz telefonicznie zgodę, poproś o dodatkowy czas na zastanowienie się. Nigdy nie podejmuj decyzji pod wpływem presji windykacji!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy