Windykacja z Blue Media S.A. okazała się nieskuteczna

Windykacja z Blue Media S.A. nie powiodła się. Wygranym był nasz Klient, który oddając nam swoją sprawę, pozbył się rzekomego zadłużenia. Decyzją Sądu powództwo zostało oddalone!

Wierzyciel: Blue Media S.A.
Wysokość długu: 4836,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Blue Media kontra nasza Kancelaria

Kolejny Klient i kolejna nowa historia. Znowu wygrana! Nakaz zapłaty, który otrzymał nasz Klient, w błyskawicznym tempie trafił do naszej kancelarii. Tego dnia, gdy trafił on do rąk mężczyzny, kilka minut później pojawił się w naszej skrzynce mailowej.

Kontakt ze specjalistą

W wiadomości zwrotnej wyjaśniliśmy co prawdopodobnie się wydarzyło. Ponieważ mężczyzna, który się z nami kontaktował nie miał później dostępu do Internetu, poprosiliśmy, aby odwiedził naszą kancelarię. Poprosiliśmy, by zabrał ze sobą wszystkie dokumenty, które wskazywały na wzięcie pożyczki. Jeśli było kilka pożyczek (nie ważne czy była to chwilówka czy kredyt) to chcieliśmy o każdej wiedzieć. Te informacje posłużyły nam do rozwiązania zagadki dlaczego Blue Media S.A. domaga się zadłużenia.

Kolejna wygrana sprawa

Przed podpisaniem umowy, poinformowaliśmy mężczyznę, że oczywiście wszystkie dane oraz inne informacje dotyczące naszego Klienta zostają wyłącznie w naszej kancelarii. Przy każdej sprawie gwarantujemy dyskrecję. Jeśli Klienci wyrażą zgodę, to zamieszczamy ich historie na Portalu.

Po udzieleniu nam pełnomocnictwa zebraliśmy wszystkie dowody na to, że roszczenie było bezzasadne. Zawarliśmy wszystkie argumenty w sprzeciwie od nakazu zapłaty, później wdaliśmy się w spór i czekaliśmy na decyzję sądu. I tym razem powództwo zostało oddalone w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy