Visset i zwrot za przedłużanie chwilówek

Nasz Klient kilkukrotnie przedłużał spłatę pożyczki w Visset. Sprawa trafiła do sądu, ale tym razem to nie oni domagali się zwrotu pieniędzy. Powodem był nasz Klient. Sąd zgodził się z nami i wydał nakaz zapłaty. 

Powód: Visset Sp z o.o.
Wysokość długu: 3602,12 zł
Zadanie: Pozew o zwrot opłat za przedłużenia chwilówki
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym

Nawarstwiające się problemy

Pożyczki, które wziął nasz Klient zostały spłacone. Niestety po drodze okazało się, że były też przedłużane. Dlaczego więc nie mielibyśmy odzyskać tych pieniędzy? Przecież w ten sposób był stratny na wiele tysięcy złotych. Przystąpiliśmy więc do działania.

Bronimy i pozywamy, czyli jak walczymy o dłużników

Po wysłuchaniu historii naszego Klienta, poprosiliśmy go, aby dostarczył nam wszystkie dokumenty, które pomogą nam w rozwiązaniu jego problemu. Dokładnie prześledziliśmy umowy i dokonane wpłaty. Długo przerzucaliśmy się pismami i wezwaniami, w końcu Sąd wydał nakaz zapłaty.

Szukasz pomocy? Posiadasz zadłużenie i nie wiesz jak się go pozbyć? A może przedłużałeś pożyczkę i chciałbyś odzyskać pieniądze?
Skontaktuj się z naszą kancelarią, która pomaga dłużnikom.

 Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy