• Home
  • Chwilówki
  • Wygraliśmy kolejną sprawę z Profi Credit. Powództwo oddalone w całości

Wygraliśmy kolejną sprawę z Profi Credit. Powództwo oddalone w całości

Kolejny raz stanęliśmy w obronie dłużnika pozwanego przez Profi Credit, którego przez kilka miesięcy gnębiła uporczywa windykacja. Sprawa zakończyła się szczęśliwie dla naszej Klientki.

Wierzyciel: Profi Credit S.A.
Wysokość długu: 4649,02 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Strach i przerażenie, czyli windykacja z Profi Credit

Wydaje się, że chyba nie ma metody na to, by zapobiec nachalnym i okrutnym metodom windykacji. Bardzo często trafiają do nas opisane sytuacje, które ku naszemu przerażeniu dzieją się naprawdę! Tym razem windykator gnębił starszą Panią.

Na całe szczęście sąsiadka pani Stanisławy bacznie się wszystkiemu przyglądała. Gdy doszło do szarpaniny przed drzwiami rzekomej dłużniczki postanowiła interweniować.

Pomoc dłużnikom to nasza specjalność

Cieszymy się, że sprawa pani Stanisławy trafiła do nas. Niestety zdajemy sobie sprawę, że gdyby została zgłoszona na policję, nie wiele by to zmieniło. Pewnie policja nie podjęłaby żadnych czynności. W takiej sytuacji należało zrobić jedno – raz na zawsze przepędzić windykatora.

Porozmawialiśmy z sąsiadką i odebraliśmy od niej dokumenty, które dotyczyły pożyczki w Profi Credit. Okazało się, że biedna staruszka nie zapłaciła całej kwoty z umowy, ale to nic – ta kwota była w całości bezzasadna. Pożyczkodawca nie chciał negocjować, właściwie to w ogóle nie chciał z kobietą rozmawiać. Od razu przystąpił do windykacji należności. W ostateczności, gdy windykator nie wykonał dobrze swojej pracy (czyli nie wyszarpał pieniędzy), sprawa trafiła do sądu.

Pomoc w oddłużaniu

Aby reprezentować sprawę pani Stanisławy musieliśmy najpierw uzyskać od niej pełnomocnictwo. Z pomocą znów przyszła sąsiadka, która odebrała od nas dokument. Następnie, gdy uzyskała podpis dłużniczki, przesłała go pocztą. Teraz mogliśmy rozpocząć oddłużanie. Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty był kluczowy w tej sprawie. Później zaczęła się kilkumiesięczna batalia sądowa. Oczywiście wygraliśmy sprawę! Zadłużenie na kwotę prawie 5 000 zł zniknęło.

Gdy windykator zaczyna nachodzić Cię w pracy i domu, już wtedy zacznij szukać rozwiązania. Niestety niektóre historie miały złe zakończenie. Wiele osób nie wytrzymuje takiej presji i targa się na życie.

Działaj szybko i nie bój się prosić o pomoc. Od tego jesteśmy!

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: