Kreos NSFIZ przegrał kolejną sprawę w sądzie! Najpierw wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty…

Kreos NSFIZ po przejęciu długu rozpoczął działania windykacyjne. Na całe szczęście coraz więcej osób zgłasza się do naszej kancelarii z prośbą o pomoc. Dzięki reprezentowaniu ich w sądzie, wiele spraw ma pozytywne zakończenie, a powództwa są oddalane. Tak też było w przypadku który dziś opisujemy.

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: 6675,63 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kontakt z nami to pierwszy krok do wyjścia z długów

Na naszą pocztę elektroniczną codziennie napływają setki emaili. W niektórych szczegółowo opisywane są sytuacje, które zmusiły do wzięcia pożyczki czy kredytu. Wiele z tych sprawa jest smutnych, nawet tragicznych. Bywa, że piszą także osoby, które nie chcą informować nas o szczegółach, chcą jedynie dowiedzieć się jakie mają szanse na anulowanie długu.

Przedstawiamy wiadomość, którą napisała nasza Klientka. Za jej zgodą, możemy zamieścić tutaj jej treść:

„Dzień dobry, kilka dni temu odebrałam nakaz zapłaty. Dokładnie prześledziłam Państwa portal i odnalazłam firmę, która mnie pozywa. Podejrzewam, że zakupili oni mój dług. Problem w tym, że cały czas próbuję się dogadać z pożyczkodawcą, aby rozłożył mi na raty moje zadłużenie. Sprawa jest cały czas w toku, więc nie rozumiem dlaczego dokonali sprzedaży mojego długu. Chciałabym skorzystać z Państwa konsultacji i na spokojnie porozmawiać o tym, w jaki sposób mogę pozbyć się tego zadłużenia. Uprzejmie proszę o podanie terminu spotkania, dostosuję się do każdego dnia i godziny. Z wyrazami szacunku…”.

Drugi krok to obrona przed nakazem zapłaty

Do spotkania z autorką listu doszło kilka dni później. Zaprosiliśmy ją do siedziby naszej kancelarii. Po wysłuchaniu całej historii nasi specjaliści przedstawili plan działania. Kobieta zaakceptowała go (podpisała umowę i udzieliła pełnomocnictwa) i w ten sposób stała się naszą Klientką.

Później to już tylko cierpliwość

Po uzyskaniu pełnomocnictwa zapewniliśmy naszą Klientkę, że od tej chwili może być spokojna.

W tym czasie nasz pełnomocnik walczył w sądzie. Wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty i dalej procesował się z powodem. Podniesione przez nas zarzuty okazały się kluczowe kluczowe. Sąd oddalił powództwo w całości!

Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: