• Home
  • Chwilówki
  • Tym razem to nasz Klient oczekuje zwrotu pieniędzy od Aasa Polska S.A.

Tym razem to nasz Klient oczekuje zwrotu pieniędzy od Aasa Polska S.A.

Aasa Polska S.A. musi oddać swojemu byłemu klientowi kwotę, którą ten niesłusznie wpłacił. Tym razem my pozywaliśmy o zwrot nienależnie wpłaconych kwot.

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 5375,40 zł
Zadanie: Pozew o zwrot nadpłaty
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym

Pożyczka w Aasa Polska S.A.

Ta historia jest trochę inna niż pozostałe. Pożyczkobiorca, który otrzymał od Aasa kilka pożyczek domagał się zwrotu nienależnie wpłaconych kwot. Klient wzywał do zwrotu, starał się negocjować, aż w końcu stracił cierpliwość i postanowił wystąpić na drogą sądową. My mu w tym pomogliśmy i reprezentowaliśmy jego interesy w sądzie. A że kilka tysięcy piechotą nie chodzi doszliśmy do wniosku, że warto walczyć…

Kancelaria, która specjalizuje się w pomocy dłużnikom

Naszym zadaniem jest poprowadzić każdą sprawę tak, aby zakończyła się ona możliwie najlepiej dla naszego Klienta. Już na początku naszej współpracy tłumaczymy, że najważniejsze co muszą Państwo zrobić to przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. Niestety sprawy sądowe mogą ciągnąć się miesiącami. W sprawie którą dziś prezentujemy byliśmy stroną powodową, wnieśliśmy pozew i dochodziliśmy roszczeń od byłego pożyczkodawcy naszego Klienta.

Jeśli szukają Państwo pomocy lub pragną dowiedzieć się jak wygląda współpraca z nami, prosimy o kontakt. Polecamy skorzystać z naszej darmowej konsultacji. Podczas niej na spokojnie wyjaśnimy jak działają firmy udzielające pożyczek, co może zrobić windykator, a czego absolutnie nie powinien robić.

Wystarczy umówić się z nami na spotkanie!

 Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: