Krajowy Obrót Papierów Wartościowych pozwał naszą Klientkę i przegrał w sądzie!

Krajowy Obrót Papierów Wartościowych przejął dług wobec naszej Klientki. Gdy sprawa trafiła do sądu podjęliśmy się obrony procesowej. Najpierw wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie wykazaliśmy, że roszczenie dochodzone pozwem nie przysługuje.

Wierzyciel: Krajowy Obrót Papierów Wartościowych
Wysokość długu: 3777,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kancelaria, która udziela darmowej konsultacji 

Konsultacja, której udzielamy jest dla każdego. Podczas niej staramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Pragniemy wyjaśnić, jeśli jest to potrzebne, co spowodowało nawarstwiające się problemy. Skąd nakaz sądowy i dlaczego do niego doszło. Pomagamy w różnych sprawach, ale naszym numerem 1 jest oddłużanie. Ponieważ wiele osób pragnie pomocy i szuka rozwiązania, a ich budżet nie pozwala na skorzystanie z porady u specjalisty, postanowiliśmy wprowadzić darmową konsultację prawną!

Warto jest z niej skorzystać i dowiedzieć się co należy zrobić, by problemy zmniejszyły się lub całkowicie zniknęły.

„Kto pyta, nie błądzi” - znacie to?

Kilka tygodni temu zakończyła się nasza współpraca z panią Ireną. Akta naszej Klientki możemy odłożyć już do archiwum, ponieważ jej sprawa dobiegła końca! Reprezentowaliśmy ją w sądzie i wygraliśmy sprawę! Skoro już Państwo wiecie jaki był werdykt Sądu, opowiemy jak to się zaczęło.

Pani Irena przyszła do nas z nakazem zapłaty. Wcześniej skontaktowała się z nami telefonicznie i poprosiła o spotkanie. Podczas rozmowy telefonicznej poinformowała nas o treści nakazu zapłaty i problemie. Wiedząc kto pozywa, poprosiliśmy panią Irenę, aby przygotowała wszystkie dokumenty.

Podczas naszego spotkania, gdy przejrzeliśmy wszystkie umowy (łącznie z dokumentacją spłat pożyczek), wiedzieliśmy już, że powód przejął dług i domagał się zwrotu pieniędzy bezpodstawnie.

 Obrona naszej Klientki

Po konsultacji pani Irena postanowiła podpisać z nami umowę i zawalczyć o swoje. Pełnomocnik naszej Klientki reprezentował ją w sądzie. Dokładnie przygotował się do obrony i dzięki temu szybko udowodnił, że to roszczenie nie istnieje. Na skutek naszego sprzeciwu od nakazu zapłaty Sąd uchylił nakaz zapłaty, a następnie oddalił powództwo w całości. W ten sposób udało nam się pomóc kolejnej osobie!

Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie ze swoim długiem, napisz lub zadzwoń do nas!

Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy