DeltaWise OU przegrywa kolejną sprawę

Ponownie procesowaliśmy się Deltawise OU. Powód dochodził roszczeń które nie istniały. Sąd nie miał wyjścia i powództwo w całości oddalił.

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: 4.262,68 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w calości

Nieprzemyślana pożyczka

Nasz nowy Klient popadł w pętle chwilówek. Nie przewidział następstw jakie mogą się wydarzyć po wzięciu pożyczki. Niestety jego pochopna decyzja zaczynała przynosić negatywne skutki. Gdy zbliżał się termin spłaty pożyczki, mężczyzna nie dysponował żadnymi środkami finansowymi. Nie był w stanie dokonać przelewu. Postanowił nikomu o tym nie mówić i choć na chwilę rozwiązać problem. Wziął więc kolejną chwilówkę, którą spłacił pierwsze zadłużenie. Później drugą, trzecią, piątą i dziesiątą. Wszystkie na spłatę wcześniejszych pożyczek w różnych firmach.

Sprawa trafiła do sądu

Wielokrotne zaciąganie chwilówek doprowadziło do tego, że któregoś dnia mężczyzna otrzymał nakaz zapłaty. Okazało się, że jeden z jego długów został przejęty przez DeltaWise OU, która domagała się zwrotu pieniędzy. Na całe szczęście od odebrania nakazu minęło zaledwie kilka dni, gdy pan Adam poprosił nas o pomoc. Przypominamy, że 14 dni to czas na podjęcie jakichkolwiek działań!

Pomoc w oddłużaniu

Po podpisaniu z panem Adamem umowy, wyznaczyliśmy pełnomocnika, który reprezentował naszego Klienta w sądzie. Przygotowaliśmy dokładnie wszystkie potrzebne dokumenty i rozpoczęliśmy obronę naszego Klienta. Sąd podzielił nasze stanowisko i powództwo oddalił w całości.

Szukasz porady? Chcesz umówić się na spotkanie? Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji prawnej. To nic nie kosztuje, a dzięki niej możesz wiele się dowiedzieć. Pamiętaj, że problemy same się nie rozwiążą. Nie czekaj i zacznij działać!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy