Alior Bank nie uzupełnił dokumentów – sprawa zakończona

Alior Bank pozwał naszą Klientkę. Powód nie uzupełnił dokumentów po wezwaniu sądu. Postępowanie zostało umorzone, a kosztami obciążono Bank. Dzięki temu nasza Klientka nie musi martwić się procesem, ani tym bardziej obawiać się komornika!

Wierzyciel: Alior Bank
Wysokość długu:  4207,51 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Kredyt na spełnienie marzeń

Pani Ewa zaciągnęła niewielki kredyt (15.000,00 zł). Chciała nauczyć się jeździć konno. Niestety, gdy złamała nogę o spłacie nie było mowy. Bank jak mu się wydawało wypowiedział umowę kredytową. Doszły odsetki, doszły nienależne opłaty windykacyjne, w końcu sprawa trafiła do sądu... Następnie na adres zameldowania pani Ewy trafił nakaz zapłaty. Po odebraniu listu kobieta zadzwoniła na nasz numer (+48 570 105 708) i umówiła się na darmową konsultację prawną.

Postępowanie zostaje umorzone

Sprawa sądowa zakończyła się sukcesem. Okazało się, że Alior Bank nie uzupełnił braków w sprawie pani Ewy. Sąd wezwał pełnomocnika na co pełnomocnik nie zareagował. Termin minął i Sąd umorzył postępowanie. Dodatkowo obciążył powoda kosztami procesu.

Oddłużanie w Łodzi

Nasz zespół ciągle się powiększa (większa ilość pracowników pomoże nam błyskawicznie zająć się napływającymi do biura sprawami). Zależy nam, aby wszystko szybko przebiegało i aby Państwa problemy znikały. Wiele osób, które poprosiły nas o pomoc nie mają już długów. Sprawy, które nam powierzyli często zakończyły się sukcesem!

Wygrywamy, ponieważ znamy się na swojej robocie, a naszym konikiem są długi. Nie robimy rozwodów, nie prowadzimy spraw spadkowych, nie zajmujemy się sprawami przed sądami pracy. Zajmujemy się tylko długami, niczym innym. Wiemy też jak niektóre firmy potrafią naciągać nieświadomych ludzi.

Jeśli masz pytania możesz do nas napisać: pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

 

 

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy