Profi Credit nie chce negocjować i pozywa pożyczkobiorcę. Sprawa trafiła do naszej Kancelarii

Profi Credit pozwało naszą Klientkę. Mimo, iż kobieta próbowała negocjować, firma nie chciała pójść jej na rękę. Sprawa trafiła do sądu. Pomogliśmy pani Agacie i dzięki naszej interwencji jej zadłużenie zniknęło.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 3245 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty uchylony, powództwo oddalone w całości

Szukasz pomocy? My jej chętnie udzielamy

Kilka miesięcy temu do naszej Kancelarii przyszła pani Agata. To pierwsza taka sytuacja, kiedy przychodzi do nas Klient, który prosi, abyśmy zamieścili jego sprawę na naszym Portalu. Pani Agata oszukana przez swoją koleżankę, postanowiła prosić nas o pomoc: po pierwsze chciała abyśmy opisali jej sprawę na portalu (ku przestrodze dla innych), po drugie potrzebowała pomocy w zadłużeniu.

Chętnie dopilnowaliśmy, aby obie sprawy zostały wykonane!

Wspólny biznes, osobny dług

Pani Agata zaufała niewłaściwej osobie. Nigdy nie przypuszczała, że przyjaźń, która trwała od dzieciństwa może tak się zakończyć. Słyszała o naciągaczach, nieuczciwych ludziach, wyłudzeniach, ale nigdy nie sądziła, że jej najbliższa koleżanka posunie się właśnie do tego.

Koleżanka namówiła ją na wspólny biznes. Przygotowała cały biznesplan i przedstawiła po jakim czasie firma zacznie zarabiać. Plan wydawał się idealny. A jedyne czego brakowało to kilku tysięcy, które pomogą im wystartować. Niestety „przyjaciółka” pani Agata nie miała zdolności kredytowej i dodatkowo niekorzystnie figurowała w BIKu (Biuro Informacji Kredytowej odnotowało problem ze spłatą wcześniejszych zobowiązań). Jedynym rozwiązaniem na pozyskanie pieniędzy było wzięcie pożyczki przez samą panią Agatę.

 „Nie martw się, co prawda pożyczka będzie na Ciebie, ale będziemy razem ją spłacać. Przecież nie zostawię Cię z tym samej! Oszalałaś?!” – deklarowała koleżanka pani Agaty.

Pożyczkodawca udzielił naszej Klientce pożyczki. I tego samego dnia koleżanka pani Agaty zniknęła z jej pieniędzmi. Miała pojechać do hurtowni i zakupić niezbędne materiały do nowej firmy. Niestety słuch po niej zaginął, a pieniądze również przepadły.

Pani Agata pozostała z ogromnym zadłużeniem, które musiała sama spłacać. Na nic było wyjaśnianie nieszczęsnej sytuacji. Pożyczkodawca nie ustępował i zaczął naliczać jej odsetki za brak spłacania rat w terminie. Po pewnym czasie pani Agacie udało się spłacić pożyczkę, ale odsetki dalej pozostały.

Nawet z najtrudniejszej sytuacji można szukać rozwiązania

Na całe szczęście podpisaliśmy z panią Agatą pełnomocnictwo. Zapoznaliśmy się z dokumentami, sprawdziliśmy naliczone opłaty i rozpoczęliśmy walkę. Nie zgodziliśmy się z ogromnymi, dodatkowymi kosztami, które zostały jej naliczone. Firma Profi Credit złożyła pozew o zapłatę. Po wydaniu nakazu wnieśliśmy sprzeciw i wdaliśmy się w spór. Sąd uchylił nakaz zapłaty i oddalił powództwo w całości. Dodatkowo został zasądzone od powoda zwrot kosztów zastępstwa procesowego.

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
lub napisz na adres:pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy