Firma EC Vindex zakupiła dług naszej Klientki. Pomogliśmy zlikwidować kolejne zadłużenie

EC Vindex spotkało się z naszą Kancelarią w sądzie. Odszukaliśmy błędy w cesji i wygraliśmy sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: EC Vindex
Wysokość długu: 991,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka reakcja na nakaz zapłaty

Kilka dni temu nasza Klientka skontaktowała się z nami telefonicznie:

 „Chciałam prosić Państwa o pomoc. Jakiś czas temu wzięłam pożyczkę i wszystko wyglądało dobrze. Dogadałam się nawet z przedstawicielem tej firmy, że odnotują gdzieś w systemie, że ze spłatą spóźnię się kilka dni. To nie stanowiło dla nich problemu, jedynie musiałam podać numer swojej pożyczki, by mogli go nanieść do systemu. Mówili, że takie są u nich procedury. Wszystko niestety uległo zmianie gdy otrzymałam nakaz zapłaty. Nie wiem czy ktoś się za mnie podawał, bo nazwa EC Vindex absolutnie nic mi nie mówi”.

Zakupiony dług i nasza obrona

Okazało się, że EC Vindex jest firmą, która skupuje zadłużenie od innych firm. Dokonują tak zwanej „cesji wierzytelności”, czyli przeniesienia umowy na konkretny podmiot. Od tej pory nowy wierzyciel wchodzi w prawa i obowiązki starego i może domagać się zwrotu zadłużenia. Taka sytuacja spotkała naszą Klientkę. Na szczęście, gdy do jej rąk trafił nakaz zapłaty, już po kilku dniach zadzwoniła do nas. Dzięki szybkiej reakcji mogliśmy przystąpić do obrony. Udowodniliśmy błędy przy przenoszeniu wierzytelności. To wystarczyło, aby sąd oddalił powództwo w całości. Inaczej mówiąc okazało się, że wierzyciel wcale nie był wierzycielem 🙂

Kancelaria, która specjalizuje się w oddłużaniu

Już od kilkunastu lat prowadzimy sprawy z całej Polski. Związane one są z długami. Nasz zespół dzieli się na dwa działy: negocjacji oraz procesowy. Cały czas zwiększamy ilość pracowników, aby móc podejmować nowe wyzwania. Zależy nam na szybkim kontakcie z Państwem oraz udzielaniu wszystkich potrzebnych informacji. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwanie na wyrok może być męczące, nawet jeżeli sprawa dobrze rokuje. Niestety należy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy skontaktować się z nami na podany numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: