KIM Finance refinansuje dług. Zadłużenie znacznie wzrosło

KIM Finance refinansowało dług naszego Klienta. Sprawa wyglądała dobrze, ale do pewnego czasu. Do rąk mężczyzny trafił  nakaz zapłaty. Wtedy rozpoczęła się batalia w sądzie… i udało nam się ją wygrać!

Wierzyciel: KIM Finance
Wysokość długu: 6858,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Miały być zmiany na lepsze…

Nasz Klient bardzo dobrze zarabiał. Postanowił wykorzystać dobrą passe i zakupił sporą działkę pod Łodzią. Wszystkie oszczędności przeznaczył na wybudowanie domu. Sprawy poszły błyskawicznie, więc mężczyzna tym bardziej utwierdził się w przekonaniu, że miał świetny pomysł. Umowa najmu mieszkania, w którym mieszkał kończyła się za kilka miesięcy i do tego czasu dom miał być już wykończony. Pan Robert wszystko dokładnie wyliczył i terminy idealnie się pokrywały. Umowa się kończyła i następnego dnia mężczyzna miał mieszkać już u siebie.

Niestety pojawiły się komplikacje z remontem – co chwila pojawiały się kolejne niedokończone rzeczy (trzeba było ponownie pomalować sufit, kolejny raz położyć panele, bo fachowcy źle je położyli, itd.). Takich problemów pan Robert nie przewidział, a oszczędności, z których wszystko opłacał były wyliczone co do grosza. Co miał zrobić w takiej sytuacji, gdy za chwilę nie będzie miał gdzie mieszkać, a do mieszkania bez podłóg i ogrzewania nie może się wprowadzić? Sprawa była pilna, więc postanowił skorzystać z szybkiej pożyczki.

… wyszły długi

Niestety z każdym dniem pojawiały się kolejne kłopoty. Za chwilę kończył się termin na spłatę pożyczki, a w mieszkaniu znów trzeba było coś poprawić. Początkowo Pan Robert zaciągał nowe pożyczki, które następnie były przedłużane i refinansowane. Refinansowanie polegało na tym, że nowy podmiot spłaca za Klienta pożyczkę, oczywiście za dodatkowym wynagrodzeniem.

Kancelaria wprowadza skuteczny plan oddłużania

Są momenty, w których może wydawać się, że nie ma żadnego wyjścia z sytuacji. Jedyne co przychodzi nam do głowy to poddać się i spłacać wyznaczoną kwotę zadłużenia. Nie każdy przypadek taki jest!

Proponujemy każdemu, kto się do nas zgłosi skorzystanie z darmowej konsultacji prawnej. Podczas rozmowy możemy zapoznać się z historią zadłużenia i zaproponować "szyte na miarę" rozwiązania. Wygraliśmy niejedną wydawałoby się „beznadziejną” sprawę, dlatego polecamy walczyć o swoje.

Jeśli masz pytania to śmiało – napisz do nas lub zadzwoń. Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalne podejście!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Porady prawne oraz tylko niektóre wygrane sprawy opisujemy również na naszym Facebooku:

https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy