• Home
  • Chwilówki
  • KIM Finance refinansuje dług. Zadłużenie znacznie wzrosło

KIM Finance refinansuje dług. Zadłużenie znacznie wzrosło

KIM Finance refinansowało dług naszego Klienta. Sprawa wyglądała dobrze, ale do pewnego czasu. Do rąk mężczyzny trafił  nakaz zapłaty. Wtedy rozpoczęła się batalia w sądzie… i udało nam się ją wygrać!

Wierzyciel: KIM Finance
Wysokość długu: 6858,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Miały być zmiany na lepsze…

Nasz Klient bardzo dobrze zarabiał. Postanowił wykorzystać dobrą passe i zakupił sporą działkę pod Łodzią. Wszystkie oszczędności przeznaczył na wybudowanie domu. Sprawy poszły błyskawicznie, więc mężczyzna tym bardziej utwierdził się w przekonaniu, że miał świetny pomysł. Umowa najmu mieszkania, w którym mieszkał kończyła się za kilka miesięcy i do tego czasu dom miał być już wykończony. Pan Robert wszystko dokładnie wyliczył i terminy idealnie się pokrywały. Umowa się kończyła i następnego dnia mężczyzna miał mieszkać już u siebie.

Niestety pojawiły się komplikacje z remontem – co chwila pojawiały się kolejne niedokończone rzeczy (trzeba było ponownie pomalować sufit, kolejny raz położyć panele, bo fachowcy źle je położyli, itd.). Takich problemów pan Robert nie przewidział, a oszczędności, z których wszystko opłacał były wyliczone co do grosza. Co miał zrobić w takiej sytuacji, gdy za chwilę nie będzie miał gdzie mieszkać, a do mieszkania bez podłóg i ogrzewania nie może się wprowadzić? Sprawa była pilna, więc postanowił skorzystać z szybkiej pożyczki.

… wyszły długi

Niestety z każdym dniem pojawiały się kolejne kłopoty. Za chwilę kończył się termin na spłatę pożyczki, a w mieszkaniu znów trzeba było coś poprawić. Początkowo Pan Robert zaciągał nowe pożyczki, które następnie były przedłużane i refinansowane. Refinansowanie polegało na tym, że nowy podmiot spłaca za Klienta pożyczkę, oczywiście za dodatkowym wynagrodzeniem.

Kancelaria wprowadza skuteczny plan oddłużania

Są momenty, w których może wydawać się, że nie ma żadnego wyjścia z sytuacji. Jedyne co przychodzi nam do głowy to poddać się i spłacać wyznaczoną kwotę zadłużenia. Nie każdy przypadek taki jest!

Proponujemy każdemu, kto się do nas zgłosi skorzystanie z darmowej konsultacji prawnej. Podczas rozmowy możemy zapoznać się z historią zadłużenia i zaproponować “szyte na miarę” rozwiązania. Wygraliśmy niejedną wydawałoby się „beznadziejną” sprawę, dlatego polecamy walczyć o swoje.

Jeśli masz pytania to śmiało – napisz do nas lub zadzwoń. Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalne podejście!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Porady prawne oraz tylko niektóre wygrane sprawy opisujemy również na naszym Facebooku:

https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: