Prokura NSFIZ, czyli kolejna wygrana sprawa odkupionego po latach długu

Prokura NSFIZ przejęła dług. Na mocy umowy cesji wierzytelność przeszła z wierzyciela pierwotnego na rzecz funduszu sekurytyzacyjnego. Następnie sprawa trafiła do sądu. Przystąpiliśmy do obrony kolejnej osoby!

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: 3.267,94 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Prokura NSFIZ, czyli fundusz sekurytyzacyjny

Wiele osób zadaje nam pytanie czym właściwie są te fundusze sekurytyzacyjne. Są to podmioty, które kupują wierzytelności od wierzycieli pierwotnych. Dlaczego to robią? Odpowiedź jest banalna - dla zysku. Zazwyczaj po windykacji następnym krokiem, który wykonuje fundusz jest pozew o zapłatę. Absolutnie nie należy go ignorować! Jeśli nie zostaną podjęte żadne kroki, brak naszej reakcji będzie równoznaczny z przyznaniem twierdzeń zawartych w pozwie. Co w takim razie należy wtedy zrobić?

Masz zadłużenie? Skorzystaj z pomocy!

Jeśli do Twoich rąk trafił nakaz zapłaty z sądu, nie lekceważ go tylko natychmiast reaguj. Zachęcamy każdego, kto znalazł się w takiej sytuacji, aby skorzystał z pomocy kancelarii, które specjalizują się w oddłużaniu. Proponujemy skorzystać z oferowanej przez nas konsultacji, która jest darmowa!

Najważniejsze na co należy zwrócić uwagę, to aby rozpocząć szybkie działania.

Na naszym koncie mamy wiele wygranych spraw, również tych z poza naszego miasta. Wprowadziliśmy wiele możliwości kontaktu z nami: osobiście, telefonicznie oraz pocztą mailową i zwykłą. Wszystko po to, aby ułatwić Państwu z nami kontakt.

Obrona naszego Klienta

Gdy nasz Klient udzielił nam pełnomocnictwa, poprosiliśmy go, aby uzbroił się w cierpliwość. Na całe szczęście coraz więcej osób próbuje walczyć ze swoimi długami!

Po przeanalizowaniu dokumentów okazało się, że jego dług był w całości spłacony. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w proces i wygraliśmy sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości!

Masz pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy