Wygrywamy kolejną sprawę z Aasa Polska!

Aasa Polska kontra nasza Kancelaria oddłużeniowa. Wynik był do przewidzenia – wygraliśmy kolejną sprawę! Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Aasa Polska
Wysokość długu: 2742,76zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Aasa Polska

Pożyczkodawca oferuje bardzo dobre warunki: szybka pożyczka, którą można otrzymać po wcześniejszym złożeniu wniosku na stronie internetowej.  Aby pieniądze trafiły do rąk klienta, ten musi najpierw własnoręcznie złożyć podpis (może osobiście w firmie lub poprzez kuriera, którego opłaca Aasa) na umowie. Pożyczkodawca proponuje nawet wzięcie pożyczki paradoksalnie na spłatę długów. Są też ścisłe warunki, które musi spełnić pożyczkodawca, by otrzymać pożyczkę. Wszystko jest skrupulatnie wypisane na stronie.

Zadłużenie i nakaz zapłaty

 Nasz Klient lubił czasem zagrać z kolegami. A to poker, a to inna gra, w której stawką były pieniądze.

„Raz wygrywałem, a raz przegrywałem. Teraz wiem, że wpadłem w małe uzależnienie. Oprzytomniałem dopiero wtedy, gdy otrzymałem pismo z sądu.” – poinformował nas pan Krzysztof.

Czy ta sytuacja zmieni podejście naszego Klienta? Tego nie wiemy, mamy nadzieję, że dzięki naszej interwencji z błędów zostaną wyciągnięte wnioski. Na apel mężczyzny o pomoc, nie mogliśmy być obojętni!

Pomoc przy oddłużaniu

Poprosiliśmy pana Krzysztofa, aby drogą mailową przesłał nam informacje w jakich firmach posiadał długi i na jaką kwotę. Chcieliśmy wyodrębnić zadłużenia zaciągnięte w różnych firmach. W tym przypadku mieliśmy bronić Klienta w sprawie Aasa Polska. Po zapoznaniu się ze wszystkimi dokumentami i opowiedzeniu o naszym planie oddłużeniowym podpisaliśmy umowę. Pan Krzysztof musiał jeszcze udzielić nam pełnomocnictwa. Gdy to nastąpiło wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty.

Sąd po naszym sprzeciwie oddalił powództwo w całości!

Za nami jedna wygrana sprawa! Teraz możemy zająć się pozostałymi pana Krzysztofa. Mamy nadzieję, że więcej długów nasz Klient już nie narobi.

Kancelaria jako pomoc przy oddłużaniu

Nasza Kancelaria liczy prawie 30 osób z czego zdecydowana większość posiada wykształcenie prawnicze. W skład zespołu wchodzą przedstawiciele kancelarii, dział procesowy który tworzą adwokaci i radcy prawnik oraz dział negocjacji złożony z byłych bankowców. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach: 9:00-17:00.

Jeśli macie Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: