RRM Limited i kolejne powództwo oddalone w całości

Co „chwyta” w sądach? Cesja, refinansowanie, a może nieudowodnienie istnienia długu? Wygraliśmy kolejną sprawę z RRM Limited. Gdyby nie szybka reakcja na nakaz zapłaty zapewne skończyłoby się komornikiem.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 4857,40zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Koszty, które mimo wpłat wciąż rosły

Pan Antek w błyskawicznym tempie dostał pożyczkę i prawie tak samo szybko otrzymał wezwanie do zapłaty. Nic dziwnego. Skoro jest dług to należałoby go spłacić. A co jeśli wcześniej pożyczkobiorca dokonał wielu wpłat a dług wciąż rósł? Ponieważ naliczane opłaty i różne cesje były tak absurdalne, pan Antek postanowił cierpliwie odczekać na sąd. Nie spodziewał się, że jakiś czas później odbierze nakaz zapłaty.

Stracił pracę, ponieważ windykacja skontaktowała się z jego pracodawcą

Prawdopodobnie firma windykacyjna odnalazła pana Antka poprzez profil na portalu społecznościowym, w którym miał zaznaczone miejsce swojej pracy.

„To jest chore!!! Nie wyobrażam sobie jak można być tak bezczelnym i zrujnować komuś doszczętnie życie! Nie dość, że sam musiałem uporać się ze swoimi problemami finansowymi to przez tą firmę straciłem jedyne źródło utrzymania. Co oni sobie myślą, jak niby teraz mam im zapłacić?!”.

Nie dziwi nas reakcja wzburzonego pana Antka. Niestety bardzo często firmy windykacyjne starają się zastraszyć dłużników. Myślą, że dzięki temu ich klienci zrobią wszystko, aby uregulować im należność. Potrafią nachodzić sąsiadów, dzwonić do pracodawcy, wypisywać na portalach społecznościowych. Dla nich wszystkie chwyty są dozwolone. A co może zrobić taki zastraszony człowiek? Zdarzały się przypadki, że zadłużona osoba, która nie wiedziała, jak może wybrnąć z takiej sytuacji popełniła samobójstwo. To przerażająca, ale niestety prawdziwe.

Pomoc znajdziesz w naszej Kancelarii

Historia pana Antka na szczęście zakończyła się dobrze. To, że utracił pracę spowodowało tylko jeszcze większą chęć walki z firmą windykacyjną. W Internecie odszukał kilka firm, które zajmują się oddłużaniem. Po przeczytaniu opinii wybrał wg niego najlepszą. Sprawa i w tym przypadku zakończyła się pozytywnie. Bardzo dobrze znana nam firma RRM Limited kolejny raz przegrała z nami proces. Powództwo zostało oddalone i zwrot kosztów sądowych musiał opłacić powód.

Jeśli masz do nas pytania, śmiało dzwoń lub pisz. Jesteśmy po to, by Ci pomóc!

Kontakt do telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
lub mailowy:
pomoc@portal-dluznika.pl

Znajdziesz nas również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: