• Home
  • Różne
  • Profi Credit po długim sporze z nami ostatecznie przegrywa sprawę!

Profi Credit po długim sporze z nami ostatecznie przegrywa sprawę!

Profi Credit pozwało naszą Klientkę na prawie 10 tyś zł! Wdaliśmy się z nimi w spór, który zakończył się naszym sukcesem. Sąd oddalił powództwo!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9675.52zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Kolejny raz reprezentowaliśmy osobę zadłużoną w Profi Credit. Tym razem nasza Klientka spłaciła swoje zadłużenie wiele lat temu. Lecz mimo to pożyczkodawca domagał się od niej ogromnej kwoty, bo aż prawie 10 tysięcy złotych oraz oczywiście kosztów procesu i odsetek (łącznie ponad 14 000 zł). Poprosiliśmy panią Małgorzatę, aby przesłała nam wszystkie dokumenty związane z tą sprawą. Interesowało nas dosłownie wszystko: umowa, załączniki które mogły się w niej znajdować, aneksy do umowy i dowody wpłat (mogły być wydruki lub skany wykonanych przelewów na rachunek pożyczkodawcy).

Bardzo istotnym dla nas elementem są dokumenty, ponieważ to na nich bazujemy podczas obrony klienta. Tutaj liczy się dosłownie wszystko. Jeśli pożyczkodawca wysyłał pisma, pisał maile lub smsy to dla nas jest to również istotne. Mało tego, bardzo często na podstawie takich materiałów można zainicjować postępowanie przeciwko Profi Credit…

Pismo za pismem, czyli nasza obrona Klientki

Wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Wobec cofnięcia powództwa na 200 zł sąd umorzył postępowanie do kwoty 200 zł. W dalszym ciągu jednak powód starał się „odzyskać” pozostałe pieniądze. Sąd nie był przychylny argumentom Profi Credit i w pozostałej części powództwo oddalił. Kolejny raz wygrała nasza Kancelaria!

Masz pytania? Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji prawnej

Podczas tej rozmowy będziecie mogli poznać naszą Kancelarię. Dowiedzieć się w jaki sposób działamy i jak wygląda oddłużanie. Sprawy sądowe nigdy nie trwają kilka dni. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na wyrok.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: