Negocjacje z Millenium Bank

W imieniu naszej Klientki prowadziliśmy negocjacje z Bankiem Millenium. Po naszych rozmowach udało nam się zmniejszyć zadłużenie. Zwrot środków z ubezpieczenia pokrył wymagalne zaległości, a raty spadły o blisko połowę.

Wierzyciel: Millenium Bank
Wysokość długu: ok.100 000zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Zwrot składek ubezpieczeniowych, obniżenie miesięcznej raty

Kilka kredytów w banku

Pani Jadwiga przez ostatnie kilka lat korzystała z usług Millenium Bank. Co pewien czas brała pożyczkę za pożyczką. Na samym początku wszystkie raty były przez nią spłacane regularnie i w pełnej wysokości. Niestety jej sytuacja życiowa bardzo się zmieniła, gdy wyprowadziła się od męża. Nasza Klientka w dalszym ciągu chciała spłacać kredyty, ale niestety nie było ją stać na ustalone kwoty. Chciała prosić bank o wydłużenie okresu kredytowania i dzięki temu zmniejszeniu rat, które co miesiąc musiałaby oddawać. Niestety bank nie wyraził zgody na zmniejszenie rat i zagroził pani Jadwidze wypowiedzeniem umowy.

Specjaliści do spraw negocjacji

Nasza Klientka postanowiła nie poddawać się. Odszukała w Internecie firmy, które specjalizowały się w pomocy prawnej i w negocjacjach z wierzycielami. W ten sposób kobieta trafiła na naszą Kancelarię i po kilku dniach skontaktowała się z nami. Po rozmowie z panem Łukaszem Białkowskim wiedziała już jak można rozwiązać nurtującą ją sprawę. Po udzieleniu pełnomocnictwa spokojnie czekała na efekt negocjacji. Wiedziała bowiem, że jej sprawy są już w dobrych rękach.

Wynegocjowanie dobrych warunków

Po zapoznaniu się z historią naszej Klientki skontaktowaliśmy się z Bankiem. Dowiedzieliśmy się na jakie kwoty pożyczki pani Jadwigi były ubezpieczony. Po analizie umów złożyliśmy wnioski o zwrot niewykorzystanych składek, który miał pokryć zaległości na. W związku z tym po zaksięgowaniu środków z ubezpieczenia naszej Klientce zniknęły zaległości i raty zmniejszyły się o blisko połowę.

W ten prosty sposób, w zasadzie z dnia na dzień nasza Klientka nie dość, że pozbyła się zaległości grożących wypowiedzeniem to jeszcze wysokość miesięcznych rat zmniejszyła się o ponad połowę ze spłatą których nie powinno być już większego problemu.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: