Negocjacje prowadzone przez naszą Kancelarię doprowadziły do ugody ze Skokiem Stefczyka!

Negocjacje to kolejny obszar, w którym płynnie się poruszamy. Tym razem prowadziliśmy rozmowy w sprawie pani Magdy. Po długich sporach udało nam się dojść do porozumienia i obniżyć raty! Nasza Klientka znów systematycznie spłaca zobowiązanie, a nad jej głową nie wisi już komornik.

Wierzyciel: Skok Stefczyka
Wysokość długu: ok 104 000 zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Ugoda z wierzycielem, obniżenie miesięcznych rat

Kredyt, który wzięła nasza Klientka prawie zakończył się komornikiem

Kilka lat temu pani Magda wzięła pożyczkę gotówkową. Pieniądze były potrzebne na przystosowanie mieszkania dla niepełnosprawnego męża naszej Klientki. Należało wybudować podjazd dla wózka oraz dostosować mieszkanie tak, aby mężczyzna mógł samodzielnie się przemieszczać. Na samym początku małżeństwo systematycznie spłacało kolejne raty. Niestety w którymś momencie zabrakło im pieniędzy. Skok Stefczyka zaczął grozić zerwaniem umowy i oddaniem sprawy do komornika. Gdyby do tego doszło, możliwe, że nastąpiłaby licytacja komornicza wszystkich przedmiotów, które należały do małżeństwa.

„Problemy z długami” – takie hasło wpisane w wyszukiwarkę pomogło nas odnaleźć

Pani Magda rozpoczęła poszukiwania firmy, która mieściłaby się na terenie jej miasta (zawsze miała możliwość przyjechania, aby osobiście dowieźć dokumenty lub po prostu porozmawiać), która posiadała udokumentowane wygrane sprawy i przy okazji byłaby ludzka. Po wpisaniu kilku fraz w wyszukiwarce odnalazła cztery kancelarie. Po zapoznaniu się z ich profilami postanowiła zaufać właśnie nam!

„Weszłam na Wasz Portal Dłużnika i zaczęłam czytać o wygranych sprawach. Było ich bardzo dużo, ale to nie to wpłynęło na moją decyzję. Widziałam, że macie na swoim koncie wiele udanych spraw z bankami. Tego właśnie było mi trzeba – aby mój przedstawiciel potrafił wynegocjować dla mnie przystępną ofertę. Nie chciałam mieć komornika, a pożyczkę oczywiście postanowiłam w całości oddać. Tylko nie do końca byłam w stanie spłacać taką kwotę jaka była na początku ustalona” – opowiadała nasza Klientka.

Negocjacje ze Skokiem Stefczyka

Zawsze będziemy powtarzać, że warto rozmawiać. Nawet jeśli sprawa wydaje się przegrana, trzeba próbować! Naszym zdaniem sytuacja pani Magdy nie była przegrana. Postanowiliśmy pomóc. Po uzyskaniu pełnomocnictwa przystąpiliśmy do negocjacji. Na początku przedstawiciel ze Skoku nie był skory do negocjacji. Mówił, że sprawa trwa już kilka lat i że powinna się już zakończyć. Spieraliśmy się dalej. Opowiedzieliśmy o sytuacji naszej Klientki i jej deklaracji do spłacania rat. Problemem była jedynie ich wysokość, która po prostu przerastała budżet pani Magdy. Zaproponowaliśmy, by z 900 zł obniżyli ratę do 500 zł. Niestety Skok nie chciał się na to zgodzić. Walczyliśmy dalej. Po kilku tygodniach otrzymaliśmy zgodę – raty zostały zmniejszone o 200 zł, a to już wystarczyło, by nasza Klientka znów mogła systematycznie je spłacać!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy