Eques Debitum FIZ NFS pozywa kolejną osobę. My znów stajemy w obronie!

Fundusz Eques Debitum FIZ NFS przejął zadłużenie naszej Klientki i natychmiast przystąpił do działania. Gdy do rąk pana Michała trafił nakaz zapłaty mężczyzna skontaktował się z naszą kancelarią oddłużeniową. Można powiedzieć, że Eques Debitum oddał sprawę bez walki.

Wierzyciel: Eques Debitum FIZ NFS
Wysokość długu: 4235,26zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Błyskawiczna reakcja na pismo z E-sądu

Gdy do naszej kancelarii przyjechał pan Michał wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z mężczyzną, który nie lubi przegrywać. Jego natychmiastowa reakcja na pismo z sądu pozwoliła nam błyskawicznie przystąpić do jego obrony. Fundusz Eques Debitum FIZ NFS przejął zadłużenie naszego nowego Klienta i rozpoczął windykację. Na skutek niej pan Michał otrzymał nakaz zapłaty z elektronicznego sądu w Lublinie (EPU). A to już mu wystarczyło, by natychmiast odszukać kancelarię, która stanie w jego obronie.

„Wiele czytałem o tych firmach. Najpierw się pożycza, a później po latach ktoś wyciąga królika z kapelusza i sprawa ląduje jak u mnie w sądzie. Tylko skąd te kwoty?????” – prawie wykrzyczał podczas rozmowy pan Michał.

Skuteczna obrona

Nasz Klient został pozwany na kwotę ponad 4.000,00zł. Ponieważ Sąd w Lublinie uwzględnił powyższe żądanie, nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty. Wnieśliśmy sprzeciw i tym sposobem sprawa trafiła do sądu rejonowego miejscowo właściwego. Ponieważ powód nie uzupełnił braków w elektronicznym postępowaniu upominawczym, sprawa została umorzona.

Lepiej działać niż chować głowę w piasek

Sprawa pana Michała zakończyła się pozytywnie. Ale kto wie jaki byłby jej koniec, gdyby mężczyzna od razu się poddał. Wiele osób zaczyna spłacać zadłużenie bez konsultacji prawnej. Nie ważne czy było ono słusznie naliczone czy nie, spłacając chcą po prostu pozbyć się problemu. Dla wielu osób dług jest tematem tabu. Wolą zaszyć się i z nikim na ten temat nie rozmawiać. Czy warto? Naszym zdaniem nie. Lepiej stanąć do walki. A na pewno przynajmniej skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej.

Aha, gdyby nasz Klient został pozwany ponownie raz jeszcze podejmiemy rękawice.

Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: