Kolejna sprawa z Takto NSFIZ. Jak się zakończyła?

Wygraliśmy kolejną sprawę Takto NSFIZ. Najpierw były roszczenia z kosmosu, później natarczywa windykacja, a gdy sprawa trafiła do sądu okazało się, że roszczenia jest całkowicie bezzasadne. Aż strach pomyśleć, że gdyby nasza Klientka nie natrafiła na naszą stronę zapewne musiałaby zapłacić dług w całości wraz z kosztami procesu, a kto wie czy sprawa nie trafiałby do komornika. 

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 4808,00zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Uporczywe telefony mają na celu złamać dłużnika

My nic złego nie robimy, jedynie przypominamy o pani zapłacie, a że Pani nie płaci to musimy dzwonić” – tak mówiła pani z firmy windykacyjnej, która kilkanaście razy dziennie telefonicznie gnębiła naszą Klientkę. Tak jakby jeden telefon nie wystarczył...

Codziennie na telefon naszej Klientki wielokrotnie wydzwaniała pani z firmy windykacyjnej, która nakazywała pani Annie spłacić zadłużenie. Celowo dzwoniła do naszej Klientki na telefon służbowy, ponieważ wiedziała, że obowiązkiem naszej Klientki jest odbieranie firmowego telefonu. Pani Anna nigdy nie mogła przewidzieć czy numer zastrzeżony, który do niej dzwonił był numerem klienta czy numerem pani z ów „uprzejmej” firmy. Uporczywe telefony doprowadziły do nerwicy. Na dźwięk telefonu pani Anna zaczynała odczuwać strach. W pracy pogorszyły się jej wyniki, do ludzi odnosiła się nieufnie, a z klientami nie wiedziała jak ma rozmawiać. Gdyby sytuacja potrwała kilka tygodni dłużej, na pewno nasza Klientka złamałaby się i zapłaciła.

Dzięki wyszukiwarce internetowej pani Anna trafiła na naszą kancelarię

Pani Anna resztkami sił zaczęła szukać dla siebie rozwiązania. „Nakaz zapłaty z TAKTO”, „Takto pozywa” – to przykłady zwrotów, które nasza Klientka wpisywała w wyszukiwarkę. Dzięki nim udało jej się odnaleźć kancelarię, której specjalnością jest oddłużanie.

Po rozmowie telefonicznej zaprosiliśmy panią Annę do naszej siedziby. Poprosiliśmy, aby na spotkanie zabrała ze sobą wszystkie dokumenty, które mogły nam pomóc zapoznać się z jej sprawą. Jako pełnomocnicy pani Anny wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygraliśmy kolejny proces! Sąd oddalił powództwo w całości, a uporczywe telefony zniknęły.

Oddłużamy nie tylko w Łodzi

Nasza Kancelaria swoją siedzibę ma w Łodzi, natomiast zajmujemy się sprawami z całego kraju. Jeśli nie jesteś w stanie zjawić się u nas osobiście to pamiętaj, że możesz do nas zawsze zadzwonić lub napisać. Jeśli macie pytania, nie czekajcie aż będzie za późno!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy