Lindorff I NSFIZ i powództwo oddalone w całości

Lindorff I NSFIZ skierował sprawę do sądu, a sąd wydał nakaz zapłaty. Gdyby nie udzielona przez nas konsultacja prawna, prawdopodobnie pan Jacek nie przystąpiłaby do obrony. Na całe szczęście powierzył nam swoją sprawę, a sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Lindorff I NSFIZ
Wysokość długu: ok. 15.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kredyt w banku, a nakaz zapłaty na rzecz Lindorff I NSFIZ?

Nasz Klient kilka lat temu skorzystał z pożyczki bankowej. Jak to bywa w podobnych sprawach, kredyt nie został do końca spłacony…Kilka lat później do rąk pana Jacka trafił nakaz zapłaty. Problem w tym, że nasz Klient kompletnie nie wiedział o co chodziło. W firmie Lindorff dowiedział się z treści nakazu zapłaty.

„Rzeczywiście kilka lat temu wziąłem pożyczkę, miałem nawet kłopot ze spłaceniem jej. Nie mniej nigdy nie miałem niczego wspólnego z firmą Lindorff” – opowiadał podczas konsultacji nasz Klient.

Lindorff przejął dług

W przypadku pożyczki naszego Klienta nastąpiła cesja wierzytelności. Owa pożyczka, którą zaciągnął nasz Klient została przeniesiona na rzecz Lindorff I NSFIZ. Przez kilka lat nikt nie skontaktował się z naszym Klientem. Mało tego, dług urósł do niebotycznych 15.000,00 zł. Udowodniliśmy, że to kwota całkowicie wyssana z palca, a do tego samo roszczenie nie przysługiwało.

Pomoc na długi

Pan Jacek postanowił umówić się z nami na spotkanie. Jak sam mówił wolał osobiście porozmawiać i dowiedzieć się czy jest chociaż cień szansy, aby pomoc jakoś w jej sprawie. Na spokojnie opowiedzieliśmy o tym co możemy dalej zrobić. Po akceptacji naszego planu, podpisaliśmy umowę i Klient udzielił nam pełnomocnictwa. Poprosiliśmy Klienta, aby uzbroiła się w cierpliwość. Gdy zebraliśmy wszystkie dokumenty wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Sąd oczywiście oddalił powództwo.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: