RRM Limited przejmuje dług naszej Klientki. Po naszej obronie sprawa kończy się wygraną!

RRM Limited przejął dług pani Krystyny. Sprawa jednak na tym się nie skończyła i do rąk naszej Klientki trafił nakaz zapłaty. Rozwiązaniem w tej sytuacji okazało się udzielenie nam pełnomocnictwa, po którym rozpoczęliśmy skuteczną obronę!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 1911zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kuszą szybkie pożyczki

Wiele osób skusiło się na błyskawiczne pożyczki. Wystarczy dosłownie 15 minut, aby za chwilę do rąk trafiły oczekiwane pieniądze. Dodatkowo zachętą są niskie wymagania: wystarczy wylegitymowanie się z dowodu osobistego i przedstawić kilka ostatnich dokumentów potwierdzających dochody.

Szybka pożyczka, która przy braku spłaty jest refinansowana

Niestety w naszym życiu nie da się wszystkiego przewidzieć. Czasami są to konsekwencje nieprzemyślanych decyzji, zbyt szybko podjętych rozwiązań, a czasami nagłych wydatków (choroba, remont, pomoc rodzinie). Nasz Klient niestety znalazł się w tej grupie osób, które nie mogły na czas spłacić zadłużenia. To przyczyniło się do błyskawicznych działań firmy, która udzieliła mu pożyczki. Wierzyciel wtórny postanowił sprzedać zadłużenie naszego Klienta firmie RRM Limited.

Nakaz zapłaty i obrona

Po otrzymaniu nakazu zapłaty do naszej kancelarii przyjechał pan Dominik. Opowiedział dokładnie na co wziął pożyczkę, kiedy ją spłacał i że nie otrzymał później już żadnych informacji dotyczących zadłużenia.

W przypadku naszego Klienta wykazaliśmy przed sądem, że roszczenia wierzyciela wtórnego są bezpodstawne. Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie dalsze czynności w sprawie pozwoliły nam wygrać sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości.

 Jak można się z nami skontaktować?

Każdy sposób jest najlepszy. Można mailowo, telefonicznie lub osobiście. Ważne jest, by podjąć decyzję i przystąpić do działania, gdy nie jest jeszcze za późno.

Kontakt telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: