RRM Limited przejmuje dług naszej Klientki. Po naszej obronie sprawa kończy się wygraną!

RRM Limited przejął dług pani Krystyny. Sprawa jednak na tym się nie skończyła i do rąk naszej Klientki trafił nakaz zapłaty. Rozwiązaniem w tej sytuacji okazało się udzielenie nam pełnomocnictwa, po którym rozpoczęliśmy skuteczną obronę!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 1911zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kuszą szybkie pożyczki

Wiele osób skusiło się na błyskawiczne pożyczki. Wystarczy dosłownie 15 minut, aby za chwilę do rąk trafiły oczekiwane pieniądze. Dodatkowo zachętą są niskie wymagania: wystarczy wylegitymowanie się z dowodu osobistego i przedstawić kilka ostatnich dokumentów potwierdzających dochody.

Szybka pożyczka, która przy braku spłaty jest refinansowana

Niestety w naszym życiu nie da się wszystkiego przewidzieć. Czasami są to konsekwencje nieprzemyślanych decyzji, zbyt szybko podjętych rozwiązań, a czasami nagłych wydatków (choroba, remont, pomoc rodzinie). Nasz Klient niestety znalazł się w tej grupie osób, które nie mogły na czas spłacić zadłużenia. To przyczyniło się do błyskawicznych działań firmy, która udzieliła mu pożyczki. Wierzyciel wtórny postanowił sprzedać zadłużenie naszego Klienta firmie RRM Limited.

Nakaz zapłaty i obrona

Po otrzymaniu nakazu zapłaty do naszej kancelarii przyjechał pan Dominik. Opowiedział dokładnie na co wziął pożyczkę, kiedy ją spłacał i że nie otrzymał później już żadnych informacji dotyczących zadłużenia.

W przypadku naszego Klienta wykazaliśmy przed sądem, że roszczenia wierzyciela wtórnego są bezpodstawne. Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie dalsze czynności w sprawie pozwoliły nam wygrać sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości.

 Jak można się z nami skontaktować?

Każdy sposób jest najlepszy. Można mailowo, telefonicznie lub osobiście. Ważne jest, by podjąć decyzję i przystąpić do działania, gdy nie jest jeszcze za późno.

Kontakt telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy