Wciąż oddalamy kolejne powództwa Profi Credit

Profi Credit pozwało naszą Klientkę. Kobieta co prawda spłaciła sam kapitał, ale suma którą żądał od niej pożyczkodawca była bezzasadna. Pani Kazimiera znalazła pomoc w naszej Kancelarii. Powództwo upadło w całości.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 6693,22 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w znaczącej części

Utrata pracy to częsty powód zaciągania pożyczek pozabankowych

Strata pracy zawsze wiąże się z tymczasowym odcięciem od środków finansowych. Nasza Klientka niestety nie mogła liczyć ani na wsparcie rodziny ani przyjaciół. Nie miała również odłożonych pieniędzy na tak zwaną „czarną godzinę”. Niestety poszukiwania pracy nie przynosiły żadnych efektów, a terminy zapłaty za czynsz i kilku innych zobowiązań coraz szybciej się zbliżał.

Kobieta postanowiła wziąć szybką pożyczkę. Liczyła na to, że szybko znajdzie pracę i szybko spłaci dług.

Pożyczkodawca nie chce iść na rękę swojej klientce

Nasza Klientka niestety w dalszym ciągu nie mogła znaleźć pracy. Po wielu miesiącach koleżanka pożyczyła jej pieniądze na częściową spłatę kapitału. Niestety więcej pieniędzy koleżanka nie posiadała.

Pożyczkodawca nie ugiął się, gdy kobieta próbowała z nimi negocjować. Tłumaczyła jaką ma sytuację, ale nikogo to nie interesowało. Prosiła, aby rozłożyli jej na kolejne raty kwotę zadłużenia. Nie udało się. Zamiast tego przed dom naszej Klientki zaczął przyjeżdzać osiłek, który groził i straszył nasza Klientkę.

Kancelaria, która specjalizuje się w oddłużaniu

Pani Kazimiera nie miała siły, aby walczyć z Profi Credit. Postanowiła skupić się na poszukiwaniu pracy, a nam zostawiła sprawę sądową. Na wniesione przez nas zarzuty sąd oddalił powództwo w znaczącej części. Tzn. nasza Klientka miała dopłacić do kwoty niespłaconego kapitału 1387 zł. Wszystko powyżej tej kwoty sąd oddalił w całości jako bezzasadne.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak przebiega u nas proces oddłużania to możesz skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej. Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy