• Home
  • Obrona w sądzie
  • Profi Credit kolejny raz nie daje za wygraną. My również i dlatego wygrywamy kolejną sprawę

Profi Credit kolejny raz nie daje za wygraną. My również i dlatego wygrywamy kolejną sprawę

Profi Credit po wypowiedzeniu umowy bardzo często działa agresywne przez co skutecznie. Potrafią zmusić dłużnika do rozpoczęcia spłacania nienależnych im pieniędzy. Wiedzą, że strach ma duże oczy… Z naszego punktu widzenia najlepiej odczekać, aż sprawa trafi do sądu i wtedy podjąć skuteczną obronę przed nakazem zapłaty. 

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 4435,65 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nakaz zapłaty to początek problemów

Początek tej historii jest podobny do wielu innych – nasz Klient otrzymał pismo z nakazem zapłaty. Postanowił zadzwonić do nas i przekazać nam swoją sprawę. Opowiedział kiedy i na ile zaciągnął pożyczkę oraz ile z niej już spłacił.

Wiedzieliśmy, że naliczona przez pożyczkodawcę kwota jest nienależna, więc uspokoiliśmy mężczyznę i wkroczyliśmy do działania.

„Czytałem wiele artykułów. Przyznam, że nie za bardzo orientuję się jak przebiegają sprawy sądowe. Pewnie jestem jak przeciętny Kowalski, który absolutnie nie zna się na prawie. Ale nie będę się tym martwił, bo nie muszę na wszystkim się znać. Grunt, że zajmiecie się moimi sprawami”. – mówił mężczyzna.

Kłamstwa ze strony windykacji

Nasz Klient przez pewien moment chciał zrezygnować ze współpracy z nami. Co takiego się stało skoro mężczyzna był przekonany do nas? Okazało się, że któregoś dnia pracownik z Profi Credit zadzwonił do naszego Klienta. Próbował wymusić od niego uznanie długu i obietnicę, że spłaci go w całości. Jeśli to zrobi to pożyczkodawca pójdzie mu na rękę i rozważy rozłożenie długu na raty nawet z częściowym umorzeniem. Dodatkowo konsultant próbował przekonać naszego Klienta, że nasza kancelaria nieskutecznie go wybroni, że to tylko strata jego czasu i pieniędzy, a sprawa prędzej czy później trafi do komornika.

Czy aby na pewno?

Nie z nami te numery

Sprawę naszego Klienta oczywiście wygraliśmy. Złożony przez nas sprzeciw był skuteczny i po windykacji nie ma już śladu. Powództwo zostało oddalone w całości!

Szanowni Państwo, pamiętajcie, że niektórym firmom dokładnie o to chodzi, by wprowadzić zamęt i zbić Państwa z tropu. Nie dajcie się!

Jeśli macie obawy szukacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania to napiszcie do nas!

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: