Nakaz zapłaty na rzecz Deltawise OU

Deltawise OU dochodziło roszczeń od naszego Klienta. Po naszym sprzeciwie w EPU powód nie uzupełnił braków pozwu. Sąd postępowanie umorzył.

Wierzyciel: Deltawise OU
Wysokość długu:  3.169,73 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Darmowa konsultacja prawna

Do rąk pana Tomka trafił nakaz zapłaty wydany na rzecz Deltawise OU. Mężczyzna miał 14 dni na zareagowanie. Postanowił szybko działać i skontaktował się z naszą Kancelarią.

Podczas pierwszego spotkania udzielamy darmowej porady. Dla nas jest to czas na zapoznanie się z historią Klienta i dokumentami, a dla niego to moment, aby dowiedzieć się na jakich zasadach pomagamy.

W przypadku pana Tomka (bazując na jego dokumentach) przedstawiliśmy w jaki sposób możemy zająć się jego sprawą. Jedyne co mężczyzna musiał zrobić to uzbroić się w cierpliwość. Żadna z reprezentowanych przez nas spraw nie zostaje zamknięta po tygodniu, czy dwóch.

Powtarzamy: proszę się uzbroić w cierpliwość!

Chcesz powierzyć nam swoją sprawę? Będziemy potrzebować dokumentów 

By podjąć obronę potrzebne są nam przede wszystkim pisma z sądu. Często prosimy jeszcze o wszystkie dokumenty związane z pożyczką: o zawartą umowę, ew harmonogram rat, terminów spłat itd. Musimy mieć pełny wgląd do dokumentów, aby na podstawie nich przygotować się do obrony.

Potem następuje obrona przed nakazem zapłaty, w której Klient nie bierze udziału osobiście.

Jak zakończyła się sprawa z Deltawise OU?

W przypadku sprawy pozwanego, po udzieleniu przez niego pełnomocnictwa przystąpiliśmy do działania. Sąd wyznaczył określony czas na uzupełnienie braków pozwu. Powód jednak tego nie zrobił i na tej podstawie sprawa została umorzona.

Kancelaria czynna jest przez pięć dni w tygodniu, od 9:00-17:00. Wszystkie pytania prosimy kierować pod numerem:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

Lub na adres e-mail:
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: