• Home
  • Chwilówki
  • Krajowy Obrót Papierów Wartościowych przegrywa sprawę w sądzie

Krajowy Obrót Papierów Wartościowych przegrywa sprawę w sądzie

Krajowy Obrót Papierów Wartościowych domagał się od naszej Klientki zapłaty na prawie 2 500 zł. Po przystąpieniu do obrony procesowej udało nam się wygrać tę sprawę! Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Krajowy Obrót Papierów Wartościowych
Wysokość długu: 2.360,00zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Krajowy Obrót Papierów Wartościowych

Nasza Klientka kompletnie sobie nie przypominała nazwy firmy, w której pierwotnie mogła mieć niespłacone zobowiązania, a które to zostały przejęte przez Krajowy Obrót Papierów Wartościowych.

„W moim życiu był okres, kiedy faktycznie miałam problemy z płynnością finansową. Miałam nawet w jednej firmie komornika, ale spłaciłam go. To było wiele lat temu i myślałam, że sprawa jest już dawno zamknięta. Nie wiem co takiego mogło się wydarzyć, że otrzymałam w tym roku nakaz zapłaty od firmy, z którą nigdy nie miałam do czynienia. Obecnie pracuję na trzy zmiany  i nie mam czasu, aby pojechać tam osobiście, a dodzwonić się do nich nie mogę, na emaile nie odpowiadają. Proszę Państwa o pomoc” – mówiła pani Magda.

Wiedzieliśmy, że pismo z nakazem zapłaty, które otrzymała pani Magda było od firmy, która przejmuje zadłużenia.

 Kolejna wygrana sprawa

Pani Magda była bardzo zapracowana. Ale na szczęście współpracę z naszą Kancelarią można nawiązać nie wychodząc z domu, czyli przez Internet. Wystarczy zapoznać się z przedstawionym przez nas planem działania, podpisać umowę i udzielić nam pełnomocnictwa. Wszystko odbywa się poprzez przesłanie nam wcześniej wydrukowanych dokumentów i odesłanie ich z naniesionym podpisem.

Reprezentowaliśmy naszą Klientkę w sądzie. Bardzo szybko udowodniliśmy, że to roszczenie nie istnieje. Na skutek naszego sprzeciwu od nakazu zapłaty sędzia uchylił nakaz zapłaty (dług był przedawniony), a następnie oddalił powództwo w całości.

Kancelaria, która pomaga przy długach

Nasza siedziba mieści się w centrum Łodzi, ale nie zamykamy się tylko na to miasto. Sprawy, którymi się zajmujemy napływają do nas z całego kraju, a często także z odległych rejonów świata. Jak można się z nami skontaktować? Na wiele sposobów: osobiście, pocztą (elektroniczną i listową) oraz telefonicznie. Najważniejsze jest, by zrobić ten pierwszy krok i nie wstydzić się prosić o pomoc.

Jeśli masz pytania, zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Krajowy Obrót Papierów Wartościowych

Krajowy Obrót Papierów Wartościowych