RRM Limited przejęła kolejny dług. Nasza Kancelaria broniła dłużnika

Reprezentowaliśmy kolejnego Klienta, którego zadłużenie zostało przejęte przez RRM Limited. Wykazaliśmy błędy w dokumentach wierzyciela i tym sposobem powód wycofał swój pozew.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu:  1.170,83zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Pożyczka w parabanku

Jakiś czas temu nasz Klient wziął błyskawiczną pożyczkę. Skusił się na nią, ponieważ namówili go do niej jego przyjaciele. Gdy grupa znajomych zaczęła rozmowy o wakacjach, naszemu Klientowi ciężko było się wyłamać i zrezygnować z wyjazdu. Niestety nie posiadał odpowiedniej kwoty, aby natychmiast dokonać wpłaty za wycieczkę. Znajomi polecili mu skorzystanie z oferty parabanku i wzięciu „chwilówki”.

„To nie problem, w ciągu 15 minut wszystko będziesz mieć załatwione. Pokażesz tylko dowód, przedstawisz swoje zarobki i za chwilę otrzymasz przelew z pieniędzmi. Nie masz co się martwić. Najwyżej później pożyczymy Ci pieniądze na spłatę. Nie ma co czekać, dawaj, jedziesz z nami koniec i kropka” – tak namawiali naszego Klienta jego znajomi.

Ciężko jest nie ulec presji otoczenia. Stało się – mężczyzna skorzystał z pożyczki. Wakacje były udane, ale niestety po jakimś czasie mężczyzna odczuł skutek nieprzemyślanej decyzji.

Nakaz zapłaty zmotywował naszego Klienta do działania

Nasz Klient przyznał się, że otrzymywał pisma, ale na niektóre nie reagował. Przestraszył się dopiero wtedy, gdy listonosz osobiście do jego rąk dostarczył sądowy nakaz zapłaty. Wiele osób boi się spraw sądowych, ponieważ wydaje im się, że ich sytuacja może być przegrana.

Na szczęście niektóre osoby nie poddają się i rozpoczynają natychmiastowe działania. Nasz Klient odnalazł nasz Portal wpisując kilka fraz w wyszukiwarkę internetową. Przeczytał o podobnych sprawach i zdecydował się na współpracę z nami. Po wykonanym telefonie do naszej Kancelarii umówił się na spotkanie, a kilka dni później przywiózł wszystkie dokumenty związane z pożyczką.

Plan działania – oddłużanie

Pan Wojtek zapoznał się z wygranymi sprawami na naszym Portalu. Wiedział już jak mniej więcej przebiega proces oddłużania. Od razu podpisał z nami umowę i udzielił  nam pełnomocnictwa. Rozpoczęliśmy jego obronę w sądzie. Okazało się, że gdy tylko do niej przystąpiliśmy firma RRM Limited cofnęło pozew .W takim przypadku Sąd umorzył postępowanie. Naszemu Klientowi nie grozi już komornik.

Na wszelkie pytania udzielamy informacji telefonicznej, mailowej lub osobiście w naszej siedzibie.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: