• Home
  • Chwilówki
  • Problem z Profi Credit? Pomogliśmy kolejnej zadłużonej osobie!

Problem z Profi Credit? Pomogliśmy kolejnej zadłużonej osobie!

Profi Credit to firma, która udziela pożyczek pozabankowych. Kolejny raz stanęliśmy im na drodze. Sąd oddalił powództwo w całości. Zniknął dług na ponad 18 000zł!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 18.128,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nigdy nie przewidzisz co ci przyniesie los

Pani Paulina była bardzo dobrze zarabiającą osobą. Jak sama mówiła: „Żyłam luksusowo, ponieważ mogłam kupować co tylko chciałam, nigdy nie patrzyłam na cenę. Jeśli coś mi się podobało to po prostu kupowałam to. Było mnie na to stać. Nigdy nie sądziłam, że sama znajdę się po stronie zadłużonych osób. Kiedyś gardziłam takim towarzystwem, a teraz jestem jedną z nich. Chyba otrzymałam cenną lekcję od życia”.

Nasza Klientka wielokrotnie zmuszona była do korzystania z „chwilówek”. Jej zadłużenia były spłacane. W kilku firmach zniknęły na dobre, ale pozostała jej jeszcze jedna… Było to oczywiście dobrze wszystkim znane Profi Credit. Tym razem, jak za dotknięciem magicznej różdżki z małej pożyczki pani Pauliny pojawiło się ogromne zadłużenie. Kwota wynosiła aż 18.128,45 zł! Pani została pozwana. Trafiła do nas z nakazem zapłaty w dłoni.

Obrona naszej Klientki

Po otrzymaniu dokumentów od naszej Klientki rozpoczęliśmy analizę dokumentów. Batalia, która się toczyła trwała kilka miesięcy. Niestety była to ciągła wymiana pism procesowych. Uprzedzaliśmy, że taka obrona może trochę potrwać. Warto było czekać, ponieważ nasze mocne argumenty w końcu zakończyły cały proces. Sąd wydał wyrok – w ostateczności sprawa została oddalona w całości. Oczywiście Profi Credit musi pokryć koszt postępowania.

Problem z długami? Napisz do nas

Zadłużonych osób jest bardzo dużo. Nie każdy otwarcie opowiada o swoich kłopotach finansowych. Absolutnie nas to nie dziwi, natomiast apelujemy, aby nie poddawać się i nie chować głowy w piasek. Zdajemy sobie sprawę jak ciężko może być (nasz ekspert Łukasz Białkowski na własnej skórze przekonał się o tym), lecz mimo to trzeba walczyć do samego końca.

Stworzyliśmy Portal Dłużnika po to, aby udowodnić na nim jak wiele spraw udaje nam się wygrać. Można tutaj zapoznać się z historiami, które miały miejsce i zostały już zamknięte, ponieważ zakończyły się zwycięsko.

Polecamy skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej. A jeśli będą Państwo dalej zainteresowani naszą pomocą to rozpoczniemy współpracę.

Zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: