Powództwo Deltawise oddalone w całości

Firma od której pan Karol wziął pożyczkę dokonała cesji wierzytelności na Deltawise. Czyli dług naszego Klienta trafił do innego wierzyciela. Gdy sprawa trafiła do sądu, podjęliśmy się obrony procesowej. Powództwo upadło w całości.

Wierzyciel: Deltawise
Wysokość długu: 1501,16 zł
Zadanie: Sprzeciw od wyroku zaocznego, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Prośba o pomoc

Pan Karol wziął pożyczkę w jednej z reklamujących się firm. Pożyczka w prawdzie nie była bardzo duża, ale konsekwencje jej wzięcia były ogromne. Gdy wierzyciel pierwotny sprzedał dług do Deltawise do rąk mężczyzny trafiły wezwania do zapłaty, następnie sprawa trafiła do sądu.

Otrzymaliśmy prywatną wiadomość na Facebooku od pana Karola. Udzieliliśmy kilku odpowiedzi i poradziliśmy co może zrobić. Nasza rozmowa cały czas się rozwijała, więc poprosiliśmy, aby mężczyzna skontaktował się z nami telefonicznie lub napisał do nas maila, w którym opisze co takiego dokładnie się stało.

Każdy kontakt jest dobry, ale czasami lepiej porozmawiać z nami telefonicznie lub na żywo. W przypadku pana Karola okazało się, że wierzyciel pierwotny sprzedał dług wierzycielowi wtórnemu Deltawise. Została dokonana tak zwana „cesja wierzytelności

Sprawa w sądzie

Nasz Klient zanim poprosił nas o pomoc, otrzymał już kilka pism w swojej sprawie. W jednym z nich była informacja o sprawie sądowej. Mężczyzna nie stawił się na rozprawę. Zapadł wyrok zaoczny, ale został on uchylony (kiedy przystąpiliśmy do współpracy z panem Karolem, na początku złożyliśmy sprzeciw od wyroku). Sprawa nie była przegrana i toczyła się dalej. Dokonaliśmy wszelkich starań, aby dobrze reprezentować naszego Klienta. Nasze rzetelne podejście do sprawy tym razem nas nie zawiodło – powództwo zostało oddalone!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Link do naszego Facebooka: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy