Eurobank podpisuje z nami ugodę. Nasze negocjacje okazały się skuteczne!

Eurobank postanowił z nami współpracować. Jak widać nie każda sprawa musi być walką i drogą przez mękę. Czasami wystarczy porozmawiać i wynegocjować dobre warunki dla obu stron. W tym przypadku wilk jest syty i owca cała.

Wierzyciel: Eurobank
Wysokość długu: 4590,16zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Ugoda z bankiem i spłata w przystępnych ratach

Problem z kredytem

Według statystyk z 2017 roku Biuro Informacji Kredytowej odnotowało 15,2 mln aktywnych kredytowo osób (wychodzi na to, że co drugi Polak ma kredyt). W tych milionach znalazł się również nasz Klient - pan Sławek. Jego historia pewnie nikogo nie zaskoczy: mężczyzna wziął ślub i wraz z małżonką postanowił zakupić mieszkanie. Młoda para otrzymała kredyt, który systematycznie spłacała. Niestety któregoś dnia pan Sławek ciężko zachorował i przestał pracować. Kredyt i utrzymanie rodziny spadło na młodą żonę, które nie była w stanie ze swojej pensji wszystkiego spłacać.

Wypowiedzenie umowy przez Eurobank

Kiedy Bank wysłał panu Sławkowi oświadczenie o wypowiedzeniu umowy, mężczyzna przebywał w szpitalu. Oczywiście Klient sam wielokrotnie próbował porozumieć się z wierzycielem. Niestety jego stan zdrowia oraz możliwości finansowe nie pozwalały na podjęcie sensownej spłaty.

Co mógł zrobić w takiej sytuacji?

Negocjacje z Bankiem

Na szczęście żona pana Sławka skontaktowała się z naszą Kancelarią. Próbowała znaleźć rozwiązanie w ich trudnej sytuacji. Podczas spotkania w naszej siedzibie opowiedzieliśmy, jak wygląda prowadzenie przez nas sprawy. To, że pan Sławek był w szpitalu nie stanowiło dla nas kłopotu. Wystarczyło nam podpisane przez niego pełnomocnictwo. Dzięki temu mogliśmy rozpocząć obronę naszego Klienta.

Rozpoczęliśmy negocjacje z Bankiem. Nie każdy spór musi trafić do sądu i dobrze żeby nie trafił. Nie wszystkie sprawy procesowe udaje się wygrać i tam, gdzie ryzyko procesowe jest zbyt duże warto rozmawiać. Wierzymy, że czasami wystarczą rozmowy z wierzycielem. Tak właśnie stało się w tym przypadku. Eurobank zgodził się na naszą propozycję rozłożenia na raty zadłużenia. Jeśli mężczyzna będzie spłacał na czas pieniądze to sprawa po kilkunastu miesiącach zniknie.

 +48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy