Oddalona apelacja w sprawie z powództwa Best I NSFIZ

Dług zakupiony przez Best I NSFIZ. Sprawa trafiła do Sądu. Nikt nie potrafił powiedzieć co to za dług, skąd pochodzi, czy w ogóle istnieje… Obroniliśmy naszą Klientkę i wygraliśmy sprawę w obu instancjach!

Wierzyciel: Best I NSFIZ
Wysokość długu: ok. 22.630,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalona apelacja, wygrana w I i II instancji

Pożyczka absurd w roli głównej

Opisana poniżej sprawa nie powinna nigdy się wydarzyć! Do naszej Kancelarii przyszła matka ze swoją 16-letnią córką. Okazało się, że matka nie zaciągała zobowiązań, ale ma długi. Jak do tego doszło?

Spadek. Kilka lat temu zmarli rodzice Pani Katarzyny, a ta będąc pewną, że w spadku otrzyma jedynie wystawny dom przyjęła spadek. Jakież było jej zdziwienie, gdy po latach dostała pismo z Best I NSFIZ, a następnie sprawa trafiła do sądu. W zasadzie o zobowiązaniu nie widziała nic. Nie wiedziała w jakim pierwotnie banku zostało zaciągnięte, czyli było spłacane, jak długo, ile ew zostało spłacone itd. To trochę tak, jakby na nowo odkryć swoją tożsamość. Wraca się do rodzinnego domu i poznaje tajemnice rodziny.

Ogromne długi – efekt niespłacania pożyczki

Sprawą zajęliśmy się natychmiast, gdy do naszej Kancelarii przyszła zrozpaczona kobieta. Sprawę pierw wygraliśmy w pierwszej instancji, niestety powód wniósł apelacje i zmuszeni byliśmy dalej walczyć. Jak można było się spodziewać wygraliśmy także w II instancji. Sąd odwoławczy podzielił nasz pogląd na sprawę i oddalił powództwo w całości zasądzając na korzyść Pani Katarzyny koszty procesowe.

Warto postawić na sprawdzonych specjalistów

Każda sprawa jest dla nas ważna. Pragniemy pomóc wszystkim, którzy się z nami skontaktowali. Wiemy, że nie jest łatwo prosić o pomoc. Należy wyzbyć się poczucia wstydu i szukać rozwiązania. Czasami jest ono bliżej niż nam się wydaje.

Jeśli masz pytania o zasady działania naszej Kancelarii to skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

Lub napisz: pomoc@portal-dluznika.pl

Polecamy również nasze konto na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: