Profi Credit przegrywa kolejną sprawę z naszą Kancelarią

Nasz kolejny Klient pożyczył w Profi Credit znaczną kwotę pieniędzy. Nie dość, że spłacił cały kapitał wraz z kosztami udzielonej pożyczki, to pożyczkodawca naliczył kolejne opłaty i nie wiedząc czemu dochodził o 2836,36 zł. Tego było już za wiele! Jak widać roszczenie okazało się bezpodstawne, skoro upadło w całości w sądzie…

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 2836,36zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka pozabanowa to bardzo często początek kłopotów

Pan Jakub wg naszego rozeznania na tej pożyczce miał nadpłatę na ok 6000 zł. Tzn. spłacił cały kapitał wraz z kosztami pożyczki. Mimo tego Pożyczkodawca czuł się pokrzywdzony i złożył powództwo o zapłatę na kwotę blisko 3000 zł łącznie. Ale to nie koniec tej historii, po oddaleniu powództwa Profi Credit przystąpiliśmy do ataku – złożyliśmy powództwo o zwrot nadpłaty. I tu ważna informacja – bardzo często okazuje się, że w sporach z Profi Credit to pożyczkobiorca ma roszczenie do pożyczkodawcy, a nie odwrotnie.

Uwaga na olbrzymie koszty pożyczek pozabankowych

Złość, która ogarnęła pana Jakuba niestety w niczym nie pomogła. Uporczywie wydzwaniał do firmy, chcąc wyjaśnić całą sprawę. Niestety, co było do przewidzenia, firma Profi Credit uważała, że wszystkie koszty są jej należne. Pan Jakub na próżno pisał też maile, na które nie dostawał żadnej odpowiedzi. W końcu sprawa trafiła do windykacji terenowej i co chwilę przez kilka miesięcy nasz Klient był windykowany w domu i w miejscu pracy. Na całe szczęście nasz Klient przetrwał te niedogodności.

Po dokładnej analizie sytuacji i wszystkich pism, które pan Jakub otrzymał od pożyczkodawcy postanowiliśmy zająć się jego problemem. Ta z pozoru trudna sprawa okazała się naszym kolejnym sukcesem! Na sądowy nakaz zapłaty złożyliśmy zarzuty. Sąd bez dwóch zdań oddalił powództwo i zasądził od powoda zwrot kosztów zastępstwa procesowego.

Dobrze, że nasz Klient się nie poddał i walczył do końca o swoje prawa.

Jak najszybciej skontaktować się z Kancelarią?

Jeśli poszukujecie firmy, która specjalizuje się w sprawach związanych z długami, nie czekajcie i piszcie do nas! Na swoim koncie mamy wiele tysięcy wygranych spraw. Nigdy się nie poddajemy i chętnie służymy pomocą.

Dzwoń na numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

lub pisz na adres:

pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź również naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy