Sprawa z Profi Credit na kwotę prawie 10 000 zł. Kancelaria wkracza do akcji i znów wygrywa

O sprawach z Profi Credit pisaliśmy już wielokrotnie. Nienależne koszty, ogromne kwoty dochodzonych roszczeń pomimo spłaty zobowiązań, szok i panika Klientów, a do tego weksle… Tym razem sprawa Pani Beaty, która trafiła do nas po próbie samobójczej. Sprawę oczywiście wygraliśmy!!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 11.675,52 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na niewielki remont

Pech chciał, że nasza Klientka została zalana przez sąsiadkę z góry. Oczywiście mieszkanie nie było ubezpieczone, podobnie sąsiadka z góry. Nasza Klientka musiała więc pokryć koszt niewielkiego remontu z własnej kieszeni. Ponieważ Pani Beata nie miała szans na kredyt bankowy postanowiła skorzystać z szybkiej pożyczki w Profi Credit.

Dwie niezapłacone raty i sprawa trafia do sądu

Nasza Klientka przyznała, że ostatnie raty przed wypowiedzeniem umowy zapłacone zostały z poślizgiem, ale zawsze pieniądze oddawane były z nadpłatą. Doszło więc do kuriozalnej sytuacji, kiedy to umowa została wypowiedziana pomimo znaczącej nadpłaty. Cyrk rozpoczął się później. Do pracodawcy przyszło pismo wzywające do potrąceń rat z wynagrodzenia, trzech osiłków najeżdżało Panią Beatę o każdej porze dnia i nocy, wielokrotnie interweniowała policja. Posypały się groźby, obelgi, nasza Klientka zdecydowanie czuła się zagrożona.

„(..) doszło do tego, że boję się wyjść z domu. Wszędzie widzę czerwonego Forda, którym przyjeżdża ten najbardziej agresywny windykator. Mam wrażenie że ludzie mi się przyglądają, a ja przecież niczego złego nie zrobiłam. Sprawę zgłosiłam na policję, ale póki co nic się nie dzieje, wzywają tylko kolejnych świadków” – pisała w pierwszym emailu Pani Beata.

Oddłużanie, a w zasadzie obrona procesowa

Podczas spotkania opowiedzieliśmy naszej Klientce w jakiej znalazła się sytuacji i co dalej z tym zrobimy. Poprosiliśmy, aby uzbroiła się w cierpliwość, ponieważ takie sprawy mogą trwać. W przypadku pani Beaty przystąpiliśmy do obrony procesowej. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami sąd oczywiście oddalił powództwo w całości. Okazało się, że roszczenia Profi Credit były w całości bezzasadne, a działania windykacyjne bezpodstawne.

Niektóre sprawy mogą przebiegać bardzo szybko, ale musimy uwzględnić również te, które potrafią ciągnąć się miesiącami. Cierpliwość jest tutaj bardzo przydatna. Nie należy też byt szybko się poddawać! Jak widać warto zaufać profesjonalistom!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy