• Home
  • Chwilówki
  • Takto NSFIZ, czyli był dług, a długu nie ma. Kolejna wygrana!!

Takto NSFIZ, czyli był dług, a długu nie ma. Kolejna wygrana!!

Takto NSFIZ to firma, która przejęła wierzytelność od Takto Finanse. Gdy do rąk naszego Klienta trafił nakaz zapłaty, Pan Mariusz zgłosił się do naszej Kancelarii z prośbą o pomoc. Zajęliśmy się jego sprawą i wygraliśmy!

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 5578,00zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka udzielona przez telefon

Nasz Klient był bardzo zadowolony z siebie, gdy nie ruszając się z domu wziął pożyczkę.

„Super! Praktycznie nie musiałem nic robić, wystarczyło, że zadzwoniłem na podany numer i po kilku minutach otrzymałem potwierdzenie. Pieniądze zostały przelane na moje konto. W tamtej chwili poleciłbym każdemu tą firmę. Szkoda, że później miałem tyle kłopotów z nimi” – opowiedział nam nasz Klient

Jego radość szybko się skończyła, gdy odebrał pismo z nakazem zapłaty. Firma Takto NSFIZ żądała od niego sporej kwoty, bo ponad 5000 zł. Dziwne to o tyle, że Pan Mariusz spłacił już ponad 8 000 zł.

Takto Finanse a Takto NSFIZ – co robić?

Pierwsza firma udzieliła naszemu Klientowi pożyczki, natomiast druga zakupiła jego dług i rozpoczęła windykację. Z Takto Finanse mężczyzna zawarł umowę pierwotną. Cała umowa została zawarta przez telefon.

Gdy do naszego Klienta trafiło nakaz zapłaty, wkroczyliśmy do akcji! Udowodniliśmy, że nagranie z rozmowy telefonicznej nie stanowi żadnego dowodu w sprawie. Z rozmowy wynika jedynie, że zostały ustalone kroki do zawarcia umowy. Takto NSFIZ tym sposobem nie miało żadnych podstaw do naliczania naszemu Klientowi jakichkolwiek kosztów. W zasadzie podnieśliśmy sankcję kredytu darmowego. Sąd oddalił powództwo i tym sposobem rzekome zadłużenie zniknęło raz na zawsze.

Przed nami jeszcze sprawa o odzyskanie nienależnej nadpłaty, czyli kwota która została uiszczona powyżej kwoty kapitału!!

Darmowa porada prawna

Zachęcamy każdego do skorzystania z naszej porady prawnej. Jeśli macie wątpliwości odnośnie kwoty swojego zadłużenie piszcie lub dzwońcie!!

Naszym celem jest pomóc każdemu, kto się do nas zgłosi!

Zadzwoń pod numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

Lub napisz:pomoc@portal-dluznika.pl

Polecamy również nasze konto na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: