Kolejna sprawa z Profi Credit i kolejna wygrana!!

Profi Credit dochodził od naszego Klienta kwoty blisko 5 000 zł. Współpraca z naszą Kancelarią pomogła oddłużyć pana Leszka.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 4726,39 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Rozwiązania na długi

Nasza Kancelaria wiedzie prym w oddłużaniu. Pomagamy już od blisko 15 lat. Dla nas motorem do działania są kolejne wygrane sprawy. Śmiało możemy pochwalić się skutecznością na poziomie 70 – 80%.

Wiemy, że najważniejszym krokiem jest przełamanie tabu i zgłoszenie się do nas z prośbą o pomoc. Pamiętaj – to nie jest wstyd, że jesteś zadłużony!!

Współwłaścicielem naszej Kancelarii jest Łukasz Białkowski, który na własnej skórze przekonał się czym są długi. Swoją determinacją udowodnił, że zawsze jest wyjście z sytuacji.

Profi Credit pozywa na prawie 5 000 zł

Do rąk pana Leszka trafiło pismo z nakazem zapłaty na ogromną kwotę. Mężczyzna najpierw poczuł gniew, że odebrał od listonosza nakaz zapłaty. Myślał, że gdyby tego nie zrobił to nie musiałby spłacać długu. Później poczuł wstyd. Sam nie potrafił wyliczyć, co takiego mogło się stać, że został pozwany na taką kwotę. Po upływie kilku dni, kiedy ochłonął, postanowił, że się nie podda się i będzie walczył z Profi Credit w sądzie! Opłacało się!

Podpisanie umowy i udzielenie pełnomocnictwa

Pan Leszek skontaktował się z nami w ostatniej chwili. Bardzo długo rozważał oddanie nam swojej sprawy. Miał świadomość, że właściwie nie ma już nic do stracenia i że lepiej dla niego będzie, gdy w sądzie będzie go reprezentować rzetelna firma.

Aby uspokoić obawy naszego Klienta, opowiedzieliśmy mu o całym procesie oddłużania. Wyjaśniliśmy również, krok po kroku, co będziemy robić. Stoimy po tej samej stronie co zadłużone osoby!

Jak widać sprzeciw i dalsze pisma okazały się celne. Sąd oddalił powództwo w całości!

Apelujemy do wszystkich, którzy sami borykają się ze swoimi długami – skontaktujcie się z nami.

Chętnie pomożemy!

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: