Firma RRM Limited kolejny raz przejęła zadłużenie naszego Klienta. Wygraliśmy kolejną sprawę

Firma RRM Limited przejmując dług stała się wierzycielem wtórnym. Od tej pory mogła dochodzić roszczeń od naszego Klienta. Na całe szczęście są też firmy, które skutecznie pomagają w takich sytuacjach.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 3 269,54zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka bez prowizji i zabezpieczenia skusić mogła niejednego

Nasz Klient sam przyznaje, że wziął pożyczkę, ponieważ skusiła go dobra oferta firmy.

„Trochę odpłynąłem, przyznaję. Moim marzeniem zawsze były wakacje za granicą. Wstyd się przyznać, nie byłem nawet w Stolicy. Obiecałem sobie, że jak skończę dwudzieste urodziny to wyjadę na zagraniczne wakacje. Plan oczywiście zrealizowałem, ale chyba trochę się ze wszystkim przeliczyłem” – napisał młody mężczyzna na adres mailowy naszej Kancelarii.

Pan Maciek przyznaje, że skusiła go oferta jednej firmy udzielającej pożyczek. Pożyczka 0%, długi termin spłaty. Żyć nie umierać.

Spełnione marzenia, a później długi

Pan Maciej był wzywany do zapłaty, straszony windykacją zewnętrzną, wręcz rzucił się niego tabun windykatorów, których jedynym celem było odzyskanie wierzytelności. Nasz Klient pod naciskiem windykacji zaczął refinansować pożyczki, aż w końcu RRM Limited skierowało sprawę do sądu. Na całe szczęście mężczyzna nie miał oporów, by prosić nas o pomoc. Dzięki jego szybkiej reakcji, mogliśmy natychmiast przystąpić do obrony.

Mieliśmy rację, powództwo zostało oddalone w całości.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: