• Home
  • Obrona w sądzie
  • Vindix skierował sprawę do sądu. Kobieta skontaktowała się z naszą Kancelarią i powództwo zostało oddalone

Vindix skierował sprawę do sądu. Kobieta skontaktowała się z naszą Kancelarią i powództwo zostało oddalone

Vindix wykupił zadłużenie pani Olgi i skierował do sądu pozew o zapłatę. Po zawarciu umowy i udzieleniu pełnomocnictwa sprawę wygraliśmy.

Wierzyciel: Vindix
Wysokość długu: 3 555,32zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Do naszej Kancelarii Oddłużeniowej bardzo często trafiają listy z prośbami o pomoc

„…wiem, że nie powinnam im zapłacić, ale nie wytrzymuję już psychicznie! Czuję się osaczona i chyba popadam już w paranoję. Mam wrażenie, że ktoś mnie śledzi, chodzi za mną do sklepów, po zakupy. Na ławce obok placu zabaw, gdzie chodzę z dziećmi, siedzi dwóch mężczyzn. Chyba nigdy wcześniej ich nie było. Boję się, że zrobią krzywdę moim dzieciom. Sąsiedzi chyba zaczynają mnie unikać. Czy mi się to wszystko wydaje, czy to jest ich metoda abym się ugięła? Proszę pomóżcie mi, bo czuję się bezsilna!!!” – tak pisała w swoim liście pani Olga.

Od razu po odczytaniu listu skontaktowaliśmy się z przestraszoną kobietą i omówiliśmy sprawę.

Gdzie szukać pomocy

Nasza Kancelaria bardzo szybko reaguje. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej i psychicznej niektórych dłużników. Naszym celem jest pomoc. Od wielu lat skupiamy się tylko na oddłużaniu i śmiało możemy w tej dziedzinie nazwać się ekspertami. Niejedna osoba już nam zaufała. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań!

A jak pomogliśmy pani Oldze?

Poprosiliśmy (oczywiście jeśli naszemu Klientowi jest wygodnie), aby kobieta przyjechała do naszej siedziby. Na spokojnie omówiliśmy przygotowane przez panią Olgę dokumenty. Opowiedzieliśmy jak wygląda proces sądowy, na co należy się przygotować. Firma, która próbowała wywołać presję na naszej Klientce wykupiła dług pani Olgi, która skorzystała z szybkiej pożyczki pozabankowej. Wielokrotnie przedłużała termin spłat, a to przyczyniło się do sprzedaży jej długu.

Przedstawiliśmy Klientce nasz plan działania w tej sprawie. Po podpisaniu przez nią pełnomocnictwa wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sprawę wygraliśmy – powództwo zostało oddalone, a nasza Klientka otrzymała zwrot kosztów postępowania w wysokości 917zł.

Kontakt do Kancelarii Oddłużeniowej:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: