Profi Credit pozywa małżeństwo, a my stajemy w ich obronie

Profi Credit uzyskało nakaz zapłaty przeciwko Państwu P. Małżeństwo nie czekając ani chwili dłużej, jeszcze tego samego dnia, w którym otrzymało pismo, umówiło się z nami na spotkanie. Udało nam się pomóc w kolejnym starciu z pożyczkodawcą.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: ok. 12.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na poprawę relacji małżeńskich?

Państwo P. przyszło do nas z problemem zadłużenia w firmie pożyczkowej Profi Credit.

- W rozmowie z naszymi prawnikami małżeństwo było bardzo otwarte i szczere. Jak sami przyznali, mają już dosyć ukrywania swoich problemów. Podczas spotkania opowiedzieli o swojej sytuacji. Ich małżeństwo wisiało na włosku a powodem były długi. Dziurę w budżecie domowym postanowili załatać pożyczką. Skorzystali więc z oferty firmy Profi Credit. – opowiada adwokat z kancelarii oddłużeniowej współpracującej z Portalem Dłużnika.

Rosnące długi

Nasi Klienci nie byli w stanie udźwignąć problemów finansowych. Nie dość, że nie byli w stanie regulować wcześniejszych zobowiązań, nie byli też w stanie regulować nowej pożyczki. W końcu wierzyciel wystąpił o sądowy nakaz zapłaty, a małżeństwo znalazło się w jeszcze trudniejszym położeniu.

- Na szczęście małżonkowie wiedzieli, że zignorowanie nakazu zapłaty będzie skutkowało komornikiem. Umówili się z nami na spotkanie nalegając, aby odbyło się w możliwie jak najszybszym terminie. Zapoznaliśmy się z dokumentami i opowiedzieliśmy o tym, w jaki sposób pracujemy. Państwo P. nie chcieli zwlekać – od razu podpisali umowę, a my przystąpiliśmy do działania – dodaje Łukasz Białkowski z kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Sprzeciw przygotowany przez naszych prawników stał się podstawą dla sądu do oddalenia powództwa Profi Credit. Dzięki temu małżeństwo nie musi obawiać się spotkania z komornikiem, dodatkowo otrzyma ok. 4 tysiące złotych zwrotu kosztów procesu.

Kancelaria prawna

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Siedziba Portalu Dłużnika mieści się w centrum Łodzi, ale nasi prawnicy działają na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy