• Home
  • Różne
  • Problem z Profi Credit? Najlepsze rozwiązanie w tej sprawie – Kancelaria Oddłużeniowa!

Problem z Profi Credit? Najlepsze rozwiązanie w tej sprawie – Kancelaria Oddłużeniowa!

Profi Credit kolejny raz próbował dochodzić horrendalnych kwot od naszego Klienta. Po interwencji Kancelarii Oddłużeniowej powództwo zostaje oddalone, pełen sukces!!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9529,94 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nie można dać się zastraszyć!

Nasz Klient nigdy nie miał problemów finansowych. Sytuacja się zmieniła, gdy niespodziewanie musiał pomóc swojej rodzinie. Nagła śmierć bliskiej osoby naraziła rodzinę na dodatkowe koszta: zakup trumny, opłata pogrzebu. Nikt nie jest na to przygotowany. Pan Adam wziął pożyczkę parabnkową – tylko w taki sposób mógł dostać potrzebne mu pieniądze. Przykre sytuacje niestety zaczęły się mnożyć. Jak to bywa w takiej sytuacji dług nie został spłacony w całości, do naszego Klienta zaczął wydzwaniać windykator.

„Dzwonił do mnie codziennie. Pierwszy telefon był mniej więcej o 7 rano. Kilka godzin przerwy i ponownie  do mnie dzwonił. Tym razem  już z innego numeru, żebym nie mógł przewidzieć, że to on. Kiedy przestałem odbierać zaczęły do mnie przychodzić smsy z przypomnieniem o długu. Byłem totalnie skołowany. Nic złego przecież nie zrobiłem! Normalnie zadzwoniłbym do nich, by wyjaśnić to wszystko, ale bałem się, że to jeszcze bardziej ich rozdrażni. A co jakby zaczęli mnie nachodzić? W końcu wyłączyłem telefon. Kiedy przysłali mi nakaz zapłaty z zadłużeniem na prawie 10 000 zł i koszty procesu to myślałem, że dostanę zawału”- opowiedział nam pan Adam.

Sposób na windykację? Kancelaria Oddłużeniowa

Bardzo dobrze rozumiemy obawy naszych Klientów. Wiemy, że strach przed firmą windykacyjną może odebrać trzeźwy osąd. Wiele osób w obawie przed windykacją i nagminnym ponaglaniem do zapłaty próbuje schować głowę w piasek. Chcą świętego spokoju myśląc, że problem rozwiąże się sam. Bardzo często zastraszane osoby popadają w dodatkowe długi (zaciągają pożyczki na spłatę wcześniejszych pożyczek) lub mają problemy zdrowotne (depresja, nerwica). Pomimo trudu nie można się poddawać i należy szybko działać!

Znamy wszystkie zagrywki windykacji i wiemy jak im zapobiec.

Wkraczamy do obrony naszego Klienta

Nakaz zapłaty, który otrzymał pan Adam był na kwotę prawie 10 000 zł. Wnieśliśmy sprzeciw i wdaliśmy się w spór. Jak widać warto było – sprawa wygrana, nasz Klient grosza już nie zapłaci, a kosztami procesu obciążona została firma Profi Credit.

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: