Raport 2 NSFIZ pozwał naszą Klientkę do sądu. Ale czy słusznie? Sprawą zajęła się nasza Kancelaria.

Raport 2 NSFIZ przejął dług od firmy Plus GSM. W zasadzie przejął karę umowną, która w całości była nienależna. Na szczęście kobieta napisała do nas. Sprawa zakończyła się dla niej pozytywnie! Powództwo oddalone!!

Wierzyciel: Raport 2 NSFIZ
Wysokość długu: 7609,48zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kara umowna?

Wielu operatorów zastrzega / zastrzegało sobie prawo do obciążenia Klienta karą umowną w przypadku, gdy do rozwiązania umowy dochodzi z przyczyn leżących po stronie Klienta. Wielokrotnie o tym pisaliśmy – kary umowne w relacji przedsiębiorca / konsument są nienależne i bezprawne. Tak właśnie było w tej sytuacji. Ponadto podnieśliśmy szereg zarzutów związanych z dochodzoną wierzytelnością…

Po podpisaniu pełnomocnictwa mogliśmy przystąpić do działania

Pani Wanda umówiła się z nami osobiście w naszej siedzibie. Jak mówiła: „Wolę załatwić już wszystko na miejscu, od razu przedstawić dokumenty i dowiedzieć się jaką mam szansę na wygranie tej sprawy”. Po przeanalizowaniu wszystkich dokumentów, podpisała z nami umowę i udzieliła nam pełnomocnictwa, dzięki któremu mogliśmy ją reprezentować w sądzie.

Sąd oddalił powództwo, a sam powód musiał zwrócić koszty procesu.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy