Dług w Profi Credit, nakaz zapłaty, strach przed komornikiem…

Dług w Profi Credit nie jest dla nas żadną nowością, jeśli chodzi o sprawy z którymi codziennie się mierzymy. Pani Jola wpadła po uszy w spiralę pożyczek. Zaczęło się niewinnie – od kilkuset złotych pożyczki przez Internet, a skończyło na strachu, panice i nakazie zapłaty.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
ok. 5000 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Historia zadłużenia Pani Joli jest bliźniaczo podobna do bardzo wielu spraw, które mamy już za sobą. Zobowiązanie urosło do znacznie wyższej kwoty niż ta, którą pierwotnie pożyczyła Pani Jola. W momencie, gdy kobieta zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc, nie potrafiła już jasno określić ile tak naprawdę spłaciła. Na szczęście takie informacje pozostają w dokumentach, którym dokładnie się przyjrzeliśmy.

Portal Dłużnika – darmowa konsultacja

Kancelaria prawna, która prowadzi Portal Dłużnika oferuje bezpłatną analizę dokumentów procesowych pod kątem obrony dłużnika. Oznacza to, że specjaliści zapoznają się dokumentami, nie pobierając za to żadnej opłaty. Na tej podstawie proponują też możliwe rozwiązania i tłumaczą sytuację dłużnika. Pani Jola przyszła do nas z plikiem dokumentów, który nie był kompletny. W codziennym zamieszaniu, zgubiła niektóre dokumenty.

Obrona sądowa

Pani Jola podpisała z nami umowę, przekazując nam pełnomocnictwo. Dzięki temu przystąpiliśmy do działania, przygotowując sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd uznał, że powództwo Profi Credit należy oddalić i taka też była jego decyzja. Pani Jola nie musi już obawiać się spotkania z komornikiem. Gdyby Pani Jola nie zareagowała, firma Profi Credit szybko wystąpiłaby z wnioskiem o egzekucję komorniczą.

Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

 

Dokumenty w tej sprawie: