W kolejnej sprawie udało nam się oddalić powództwo w całości

Na pismo sądowe, które przyszło do naszego Klienta złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd oddalił powództwo, a my cieszymy się, że udało nam się pomóc kolejnej osobie.

Wierzyciel: RRM Ltd.
Wysokość długu: 3685,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przypadki chodzą po ludziach

W naszej Kancelarii pojawiła się pani Jowita. Kobieta przyszła do nas, ponieważ po historii, która ją spotkała postanowiła osobiście z nami porozmawiać.

„Przyszłam do Państwa, bo totalnie już zgłupiałam. Od jakiegoś czasu dostaję smsy z informacją o moich rosnących zadłużeniach. Cały czas zmieniają się firmy i kwoty. O co chodzi? Czy to jest zgodne z prawem?” – pytała nas pani Jowita.

Okazało się, że pani Jowita wzięła szybką pożyczkę w firmie Lendon. Ponieważ brakowało jej pieniędzy na zapłacenie swojego zadłużenia to postanowiła kilka razy refinansować pożyczkę. Każda taka operacja była dodatkowo płatna. W ten sposób jej dług cały czas się powiększał. Kobieta zdawała sobie sprawę jak przedstawia się jej sytuacja i chciała nawet negocjować z pożyczkodawcą możliwość rozłożenia jej zadłużenia na raty. Niestety pożyczkodawca kompletnie nie  był zainteresowany współpracą. Nasza Klientka postanowiła więc spłacać dług bez zawartej ugody. Po jakimś czasie otrzymała kolejną wiadomość o zmianie wierzyciela. Teraz jej długi zakupiła firma RRM Limited, która szybko sprawę skierowała do sądu.

Bardzo często firmy, które udzielają szybkich pożyczek sprzedają zadłużenia swoich klientów

RRM Limited skupuje długi od firm udzielających chwilówek i przystępuje do błyskawicznego odzyskiwania „należnych” im pieniędzy. Czasami wysyłają nakaz zapłaty, a czasami nie. Zdziwiony pożyczkobiorca o swoich niebagatelnych długach bardzo często dowiaduje się dopiero gdy sprawa trafia do sądu. Co należy wtedy zrobić?

Uwaga!! Nie chowaj nakazu zapłaty do szuflady

Wiele osób, które kontaktuje się z nami ma podobną sytuację jak pani Jowita. Szybką pożyczkę, powstały dodatkowe zadłużenia i nagle pojawiła się inna, nowa firma, która żąda od nich zapłaty. Niestety jest to sytuacja, która odbywa się legalnie. Pani Jowita przyjechała do naszej Kancelarii ze wszystkimi dokumentami. Pokazała nam również wszystkie smsy, które otrzymała w przeciągu pół roku. Na całe szczęście wiedzieliśmy co należy zrobić w tej sprawie. W odpowiedzi na sądowy nakaz zapłaty złożyliśmy sprzeciw. Sprawę wygraliśmy!

Pamiętaj, że nie musisz znać się na prawie i przepisy mogą być Ci obce. Jeśli nie wiesz dlaczego Twoje długi nagle zaczęły rosnąć – skontaktuj się z nami. Możesz do nas zadzwonić, opowiedzieć o swojej sytuacji i umówić się na spotkanie. Jeśli jesteś bardzo zapracowany to istnieje również możliwość skontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie. Napisz o swoim problemie i wyślij nam dokumenty. Postaramy się natychmiast odpowiedzieć.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy