Inkaso Kredytowe pozwało naszą Klientkę. Powództwo oddalone w całości!

Inkaso Kredytowe pozwało Panią Klarę. Na ich nieszczęście sprawa trafia do naszej Kancelarii. Powództwo upadło w całości.

Wierzyciel: Inkaso Kredytowe
Wysokość długu: 3937,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Klientka dostała nakaz zapłaty, my zajęliśmy się resztą

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy telefon od pani Klary, która tak streściła nam swoją dość dziwną historię:

„Otrzymałam pismo od firmy Inkaso Kredytowe. Przesłali informację, że przejęli dług od jednej z chwilówek. Tylko ja tę pożyczkę już dawno mam spłaconą. Nie mam pojęcia skąd wziął się u mnie ten dług i dlaczego sprawa w sądzie odbyła się beze mnie. Suma sumarum mam teraz do spłacenia dwie kwoty – opłatę za sprawę sądową i muszę jeszcze oddać pieniądze firmie Inkaso Kredytowe, z którą nigdy nie współpracowałam”.

Znamy wiele podobnych przypadków, kiedy do naszych Klientów trafiają informacje o sprawach sądowych, a oni sami nie mają pojęcia skąd pojawiły się u nich zadłużenia. Czasami w grę może wchodzić zaległa rata kredytowa, przedawniony dług (za który bardzo często bezpodstawnie wciąż są ścigani nasi Klienci), jakaś pożyczka chwilówka, a czasami firmy po prostu żerują na ludzkim strachu. Kierują sprawy do sądu i spodziewają się, że nikt nie będzie dochodził do tego skąd wziął się dług. Ich działania bazują na przerażeniu i niewiedzy jak z danej sytuacji można wybrnąć. Pozwane przez nich osoby bardzo często decydują się na spłatę swojego rzekomego długu.

Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty

Poprosiliśmy panią Klarę, aby wysłała nam kserokopię wszystkich dokumentów, które otrzymała. Po ich analizie przystąpiliśmy do obrony naszej Klientki. Na otrzymany przez nią nakaz zapłaty wnieśliśmy sprzeciw. Podnieśliśmy trafne zarzuty i tym sposobem udowodniliśmy swoje racje. Sąd nie miał innego wyjścia – powództwo zostało oddalone! Tak, jak szybko firma Inkaso Kredytowe rozpoczęła swoje działania, tak szybko my je zakończyliśmy!

Kancelaria Oddłużeniowa – pomoc przy długach

Apelujemy do wszystkich osób, które znalazły się w podobnej sytuacji. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w oddłużaniu pozwala nam na błyskawiczne rozpoznanie problemu. Wiemy jak skutecznie pomóc naszym Klientom.

Jeśli masz podobny problem, napisz lub zadzwoń do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: