• Home
  • Fundusze i firmy windykacyjne
  • T-Mobile pozwał naszą Klientkę do sądu. Udowodniliśmy, że operator sieci niesłusznie wytoczył jej proces. Sprawa sądowa zakończył się wygraną Kancelarii!

T-Mobile pozwał naszą Klientkę do sądu. Udowodniliśmy, że operator sieci niesłusznie wytoczył jej proces. Sprawa sądowa zakończył się wygraną Kancelarii!

T-Mobile windykowało naszą Klientkę, która nie mając żadnych długów, nie reagowała myśląc, że doszło do pomyłki. Sprawę potraktowała bardzo poważnie dopiero wtedy, kiedy otrzymała wezwanie do sądu. Na szczęście reprezentowaliśmy panią Monikę i wygraliśmy sprawę.

Wierzyciel: T-Mobile
Wysokość długu:  1764,60zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy pojawi się nakaz zapłaty należy szybko reagować

Problemy pani Moniki z firmą T-Mobile mogły zakończyć się zdecydowanie szybciej, gdyby podjęła próbę wyjaśnienia sprawy zanim sprawa trafiła do sądu. Niestety, ze strachu wszystkie wezwania do zapłaty i monity nasza Klientka chowała do szuflady. Była przekonana, że jakoś to będzie, że sprawa rozejdzie się po kościach, a problem sam się rozwiąże… Problem się nie rozwiązał, doszły kolejne obciążenia…

Pomyłka, która kosztowała naszą Klientkę wiele zdrowia

Nie dość, że nasza Klientka miała problemy finansowe, to dodatkowo musiała zawalczyć o swoje zdrowie. „Przestałam zwracać uwagę na to, która jest godzina – dla mnie to było bez znaczenia, bo i tak nie mogłam zasnąć. Doprowadzało mnie to powoli do obłędu. Prawie przestałam chodzić do pracy. Odechciało mi się wszystkiego. Pragnęłam tylko zasnąć i przestać myśleć o długach, które pewnie z każdym dniem rosły” – tak opisała nam swój stan pani Monika.

Kancelaria Oddłużeniowa jest po to, by pomagać osobom z zadłużeniami

Możliwe, że panią Monikę mogły ominąć powstałe nieprzyjemności, gdyby szybciej zgłosiła się do nas o pomoc. Jesteśmy w stanie wyobrazić sobie narastającą obawę i stres, gdy pismo z nakazem trafia do naszych Klientów. Szybka reakcja pozwoli nam szybko działać. W przypadku pani Moniki przejrzeliśmy wszystkie dokumenty i złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Podniesione przez nas zarzuty były słuszne. Sprawę wygraliśmy, a pani Monika dosłownie może spać spokojnie!

Jeśli otrzymasz nakaz zapłaty skontaktuj się z nami. Podczas darmowej konsultacji przeanalizujemy dokumenty i zobaczymy, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Na swoim koncie mamy tysiące wygranych spraw. Nie czekaj aż będzie za późno!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: