Powództwo Profi Credit oddalone w sprawie długu na ponad 20 tysięcy zł

Powództwo Profi Credit zostało oddalone po tym, jak Pan Marek podpisał z nami pełnomocnictwo i przystąpiliśmy do działania. Zarzuty od nakazu zapłaty mogą mieć kluczowe znaczenie dla sprawy.

Wysokość długu: 21.433,89 zł
Wierzyciel: Profi Credit
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Kłopoty finansowe

Pan Marek to przedsiębiorca, któremu powinęła się noga w życiu zawodowym oraz prywatnym. Kłopoty w pracy spowodowały frustrację nie tylko mężczyzny, ale także jego żony. Małżeństwo niestety się rozpadło, a Pan Marek został mówiąc potocznie, na lodzie. Z dnia na dzień pozostał bez środków do życia, bez swojego miejsca na ziemi.

Kancelaria prawna

Przyjaciel Pana Marka polecił mu naszą kancelarię, kierując mężczyznę do jednego z naszych prawników. Ten umówił spotkanie  i mogliśmy spokojnie omówić całą sytuację oraz zapoznać się z dokumentami. Przypominamy, że są one kluczowe do dokładnego zrozumienia sprawy, bez tego nie jesteśmy w stanie pomóc. Pan Marek podpisał z nami umowę i mogliśmy przystąpić do konkretnych działań. Przygotowaliśmy zarzuty od nakazu zapłaty.

Powództwo Profi Credit oddalone

Odpowiedzią sądu na dokumenty było oddalenia powództwa Profi Credit. Pan Marek otrzyma od powoda zwrot kosztów procesu. Podczas rozmowy z nami przyznał, że musi wrócić na dobre tory i poukładać wszystkie swoje sprawy od nowa. Trzymamy kciuki!

Dobry prawnik, Łódź, długi

Prawnicy z naszej kancelarii to doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, co robią i można im zaufać.

- Nigdy nie działamy po omacku, zawsze dobrze zapoznajemy się z dokumentami związanym ze sprawą. Wiemy na co zwracać uwagę w zapisach. Żadna nieprawidłowość nie zostaje niezauważona, a każda służy do obrony dłużnika. Słuszność naszych działań potwierdzają wyroki sądowe. Oczywiście nie jesteśmy w stanie wygrać każdej sprawy, ale zdecydowana większość bo około 70-80% kończy się pomyślnie dla naszych Klientów. – opowiada adwokat z kancelarii współpracującej z Portal Dłużnika.

Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Oddalenie powództwa Profi Credit, wyrok sądu w sprawie na ponad 20 tysięcy zł długu

Profi Credit, wyrok sądu w sprawie na ponad 20 tysięcy zł długu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy